DOVOLTE DNES SVÉMU ANDĚLU STRÁŽNÉMU, ABY BYL VÁŠ UČITEL

andele-ucitele.jpg

Jedna ze skvělých věcí na andělech je ta, že se nikdy nevzdávají. My možná zlomíme sami nad sebou hůl, ale oni to nikdy neudělají. Nechápu, odkud berou tu trpělivost.

V počátečních fázích učení budou používat maličkosti. Jako například, když odejdete z domu s vědomím, že máte všechno, co potřebujete, a najednou dostatenete pocit, že jste něco zapomněli. Vrátíte se a všechno zkontrolujete a možná zjistíte, že jste skutečně něco zapomněli nebo neudělali. Je ale také možné, že máte všechno a andělé toho jen využívají, aby vás procvičili v naslouchání jejich poselstvím.

Andělé využívají obyčejných každodenních věcí jako vyučovacích nástrojů, protože se k vám snaží dostat. Chtějí, abyste reagovali. Často to dělají věcmi, které nemají žádný význam, jako ten příklad výše, když cítíte, že máte jít zpátky domů a všechno zkontrolovat, i když víte, že už jste to udělali. Nicméně nesnažte se to moc rozebírat a hledat smysl v každé maličkosti, když se teprve učíte naslouchat andělům.

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým.

lornabyrne-and-wings.jpg

Lorna

LORNINA MALÁ POSELSTVÍ OD ANDĚLŮ

Požádejte dnes svého anděla strážného o pomoc. Pro vašeho strážného anděla jste na prvním místě, chce vám pomoct, tak proč toho nevyužít?

Zdroj: http://www.andelevmychvlasech.cz/

Vaše komentáře

Reklama