NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU 11.11.2015

 

Spínat ve vás bude vaše otrocké programy nebo závislosti. Podíváte se do hlubin, o kterých jste neměli ani zdání. Na povrch budou vyvěrat a vyvstávat vaše skrytá traumata, bolesti, vzorce chování, postoje či charaktery. Je to dáno štírem, který neustále nutí k zodpovězení otázek, na které odpovědi znát nechcete nebo je nehledáte. Proces tohoto novoluní se spustil dnešním 8 (karmickým) dnem. Vaše negativní emoce budou okázale vylézat ne povrch, nebudete bojovat ale jen s druhými, ale nejvíce budete bojovat uvnitř sebe, nebudete schopni tyto emoce ukočírovat, bude to souboj rozumu a ega s vaším srdcem a skutečnými pocity. Co chcete? Čeho chcete dosáhnout? Kam vlastně směřujete? Vyvěrat na vás bude bolestná minulost, naplňovat se vaše karmická nádoba i karmické dluhy či osudové záležitosti. Můžete mít pocit, že stojíte na hraně mezi temnotou a světlem, že doslova balancujete na pomyslném vrcholku hory, záležet ale bude pouze na vás, zda to ustojíte a ubalancujete, nebo bude následovat rychlý, nekotrolovatelný pád až na vaše samotné dno.


Mezi hlavní témata, která přináší novoluní je smrt a znovuzrození, potlačený vztek, ztráta, truchlení a smutek, záležitosti ovládání, manipulace a moci, ale také témata kolem sexuality, protože právě na tato témata je Štír expert. Celý tento proces vyvrcholí právě na novoluní 11.11.2015 a doznívat ještě bude do soboty 14.11.2015. Velmi citliví jedinci, lidé s oslabenou psychikou budou vystavování konfrontacím, konfliktům, úrazům, nehodám, ale opatrní by měli být i ti ostatní na náhle výkyvy nálad, emoční vypětí, depresivní stavy, hysterie a ti velmi, velmi oslabení by neměli podléhat sebevražedným myšlenkám nebo sklonům k sebevraždám samotným. Jejich ego se je bude snažit silně polapit a ovládnout. Oslabení budou především ti, co maji v mezisoučtu data narození nebo přímo v něm č. 27. Ale také ti, kteří mají v datu narození výcečetné zastoupení 1 (3 a více, př. 13.11.1971), dále lidé narození v říjnu, listopadu, prosinci a lednu, ale také lidé, kteří mají osobní roční vibraci 1 v tomto roce.


Úkolem novoluní je definitivně rozbourat zastaralé vzorce chování, vaše charakterové postoje, názory, lpění nebo chtění. Novoluní také přinese sklizeň toho, co bylo zaseto v minulých měsících.

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. 

http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/ 

Autor článku: Merlin

 

 

Toto novoluní je jedním z nejsilnějších v letošním roce. Je navíc ve znamení Štíra, takže vám nedá vydechnout od všeho, co je ukryto hluboko, hluboko ve vás samotných.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama