NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU 11.11.2015

 

Spínat ve vás bude vaše otrocké programy nebo závislosti. Podíváte se do hlubin, o kterých jste neměli ani zdání. Na povrch budou vyvěrat a vyvstávat vaše skrytá traumata, bolesti, vzorce chování, postoje či charaktery. Je to dáno štírem, který neustále nutí k zodpovězení otázek, na které odpovědi znát nechcete nebo je nehledáte. Proces tohoto novoluní se spustil dnešním 8 (karmickým) dnem. Vaše negativní emoce budou okázale vylézat ne povrch, nebudete bojovat ale jen s druhými, ale nejvíce budete bojovat uvnitř sebe, nebudete schopni tyto emoce ukočírovat, bude to souboj rozumu a ega s vaším srdcem a skutečnými pocity. Co chcete? Čeho chcete dosáhnout? Kam vlastně směřujete? Vyvěrat na vás bude bolestná minulost, naplňovat se vaše karmická nádoba i karmické dluhy či osudové záležitosti. Můžete mít pocit, že stojíte na hraně mezi temnotou a světlem, že doslova balancujete na pomyslném vrcholku hory, záležet ale bude pouze na vás, zda to ustojíte a ubalancujete, nebo bude následovat rychlý, nekotrolovatelný pád až na vaše samotné dno.


Mezi hlavní témata, která přináší novoluní je smrt a znovuzrození, potlačený vztek, ztráta, truchlení a smutek, záležitosti ovládání, manipulace a moci, ale také témata kolem sexuality, protože právě na tato témata je Štír expert. Celý tento proces vyvrcholí právě na novoluní 11.11.2015 a doznívat ještě bude do soboty 14.11.2015. Velmi citliví jedinci, lidé s oslabenou psychikou budou vystavování konfrontacím, konfliktům, úrazům, nehodám, ale opatrní by měli být i ti ostatní na náhle výkyvy nálad, emoční vypětí, depresivní stavy, hysterie a ti velmi, velmi oslabení by neměli podléhat sebevražedným myšlenkám nebo sklonům k sebevraždám samotným. Jejich ego se je bude snažit silně polapit a ovládnout. Oslabení budou především ti, co maji v mezisoučtu data narození nebo přímo v něm č. 27. Ale také ti, kteří mají v datu narození výcečetné zastoupení 1 (3 a více, př. 13.11.1971), dále lidé narození v říjnu, listopadu, prosinci a lednu, ale také lidé, kteří mají osobní roční vibraci 1 v tomto roce.


Úkolem novoluní je definitivně rozbourat zastaralé vzorce chování, vaše charakterové postoje, názory, lpění nebo chtění. Novoluní také přinese sklizeň toho, co bylo zaseto v minulých měsících.

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. 

http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/ 

Autor článku: Merlin

 

 

Vaše komentáře

Reklama