NĚCO PRO VAŠE TĚLA ANEB JAK TO VIDÍ CHLAP

Tedy lépe řečeno – odkud může vítr foukat.

Pokud chcete svému protějšku připravit jedinečný večer a předem mu to ohlásíte, zbytečně ničíte efekt. Příjemná překvapení přece miluje každý, nemyslíte? Hezky si to nechte pro sebe. Nějaký společný plán si však předem rozhodně domluvte. Čím méně příjemný pro něj bude, tím lepšího efektu dosáhnete – co se domluvit na operu nebo fotbal? foto: vibratory.net

Pro mužský a naše prostatěnky-….doplním až zde padne dotaz.

Dík za pochopení –přece jen jsme něžnější stvoření

Záněty ledvin, močáků, děložních čípků………….atd.

Ledviny……. cítíme slabost v ledvinové oblasti… tak to většinou začíná… tohle as známe všichni – slabost, cítíme se jako přeražení vejpůl.

 

Odkud vítr vane: ledviny jako takové uchovávají v sobě životní sílu člověka, vyčerpáváme-li své tělo nadmíru prací, myšlením, sexem (nechtěným neb bez lásky nebo jeho odmítáním z jakéhokoliv důvodu, náboženský, milenecký vztah či tzv. ,,bočák,,). Prostě – něco přeháníme- odebíráme jim přemíru energie a tato pak chybí – oblast se oslabí a je náchylná na nemoci – záněty „záněty ledvin se projevují někdy až za 5let, když už to ledviny energeticky neutáhnou, pak zánět ,,frčí,, do močovodu a následně moč. měchýře.

Močový měchýř jako sběrač — co do něj padne, tak padne, „orgán který reaguje na nevyrovnanost v sexuální oblasti a také si tuto energii uchovává a hospodaří s ní – reaguje na naší vnitřní zlobu a zánět v něm je, jak jistě znáte, chuťovka – řezavá bolest – antibiotika (u některých jedinců i dvakrát do měsíce) nezaberou, protože příčina je v ledvinách a ty neustále močák infikují. Oslabíte-li si nepřiměřeně ledviny, odskáče to močák – ani to jinak nejde a tak to frčí dále – na řadě je Vaše „zařízení,,. Zde je na místě varování v letní koupací sezóně — nepolehávejte v mokrých plavkách,a nepřiměřeně nebaštěte sladkosti (cukr podporuje kvašení a vznik plísní) a protože otvůrky jsou kousek od sebe, zapaříte se – cukry ve vás kvasí a kvasinky si už najdou cestu a pak to jede jako po másle – infikujete se vně i uvnitř. Kde na sebe orgány doléhají , tam je prorůstají plísně – časté výtoky nejsou náhoda – následují záněty vaječníků – samozřejmě myšlení, nepokora a nejvíce to, že se pořád samy sobě nelíbíte, posuzujete svá těla, milujete se kdy nemáte a když máte, tak Vás ,,bolí,, hlava tak vlastně si samy zaděláváte na potíže.

V poslední době je moderna nechat si picnout ,,včelku,, proti rakovině děložního čípku — tož baby upřímně – tohle nespolknete i s navijákem – na zánět děložního čípku, to tedy ne, na to injekce není, jen se to časem ,,vyrazí,, na jiném místě. Zánět děložního čípku je odmítané milování – tam uvnitř Vás.

Děložní čípek — strážce u vchodu, je to policajt, kontrolor, který je spojen s Vaší myslí… Když ,,tam,, něco nemá vejít, tak na to reaguje,aby také ne, je tam od toho!!!! A tak je to prosím řízeno skrze Vaší mysl, ju, tož kam by jste si tu injekci as tak píchly, jsou dvě možnosti — do hlavy, protože nutíte svou ,,chuděru,, k něčemu co odmítá, nebo protějšku do ,,františka,, aby se vzpamatoval a dal Vám ,,pauzu,, na rozmyšlenou a zklidnění duše než načerpáte trošku energie. Stud a nekomunikace není tedy na místě, protože pak se vše oddaluje, hromadí, máte depky – stanete se agresivní a mažete po nějakém čase na kudlu a zbytečně. Stačí málo, opravdu………………..mít se rády a kolem sebe všechny a všechno jakbysmet, povídat si se svým blízkými upřimně, od srdce, s opravdovou láskou hodné každé ženy, neuslyší-li Vás, neodsuzujte, jděte svou cestou (tohle prosím není nabádání k rozchodu s partnerem!!!)….Vaše cesta může být uvnitř Vás, je to jen o Vás, proto ji tam hledejte .,,Moderní badatelé a poutníci,, často hledají po celém světě, bádají, přejí si vidět anděly, objímají kameny, šlapou poutnické cesty, cvičí se ve ,,vidění,,….. jasně, i levitace je možná, ale není to ztráta energie a času??…. v 99,99 případech ze sta máte vše v sobě, ta jedna poslední setina je jen vaše nedůvěra v sebe a kámen mudrců Vám třeba leží přímo pod postelí…. protože mít rád bez podmínek, bezpodmínečně, může zkusit každý a začít se dá u sebe – a co když kámen mudrců je právě tohle – mír ve Vašich srdcích.

Jeden šikovnej chlapík, Samo Fujera, říká, že vaříte-li oběd, nemusíte zrovna vědět, kolik máte čaker a jak se točí – stačí jídlo připravit s láskou. Já říkám lítat na koštěti je krásná věc, ale povědět každý den někomu, že ho máte rádi (nemusí to být nahlas) není také k zahození. Je to změna programu ve vás –k sobě.

Začít můžeme nápisem na zrcadle, nic to nestojí , většinou do něj koukáte a máte ho doma a nějaká ta rtěnka se také najde……..Mám se ráda – jsem krásná žena……..a to prosím i v případě že vážíte metrák aneb máte poďobanej nosík….,protože tohle je ta příčina vaší váhy, že se nemáte ráda a neuznáváte to (okecávání , že se líbíte i tak, není k ničemu), samy nejlíp víte, jak to je … a zajídáte to, abyste se ochránila před nebezpečím – nespokojeností – uděláte si radost — vypleníte ledničku nebo cukrárnu… tělo si vytvoří ochrannou ,,deku,, zejména kolem ledvin – chybí tam ,,lidské teplo,, –tj. životní síla a energie, toužíte po upřímném láskyplném objetí – od sebe , od partnera, otce, matky, od kohokoliv, pejsek je sic dobrej, ale chlap je chlap – nemusí doma jen skládat uhlí, to zas musíte uznat, je to základ budování vztahů – barometr …………a tak pořád dokola.

Pokračovat s prací na sobě… mrsknout si EFT, pokecík – tj.odstranit, vyčistit program mysli, cvičit, bylinky, tinktury, zkusit to s reflexní terapií, Dornovkou – odblokovat páteř, podat pomocnou ručku orgánům, ptát se, pozorovat život, hledat, být s radostí v srdci a pokorní k darům jako je život- nevymlouvat se, že za to někdo může – to platí na všechny, tak jak to vidím já a tedy bez výjimky pohlaví prosím – dělejme vše od srdce, pak k nám přijde ta ,,pravá cesta,, – každý jsme jedinečný tvor a každý jiný a platí na něj jiná metoda. A hlavně počítat s neúspěchy – ty potkají každého a jsou ozdobou naší cesty. Pamatujte – neúspěchy jsou ozdoba, ukazují nám směr- kudy máme kráčet.

Ptejte se a smějte se

Od mého srdce k Vašemu – Váš Jasa

posílám Anděla mezilidských vztahů,pomáha vyjasňovat vztahy mezi lidmi.Pomáhá při potížích s ledvinami.Stav ledvin odráží naše mezilidské vztahy a naše strachy a obavy.

krásný slunečný víkend

JanaMichaela

 

Přemýšlel jsem, čím začít a vzhledem k tomu, že je to prozatím taková více či méně ,,dívčí stránka,, a povídají si tu samé ženské, tak se pokusím s pokorou k vám všem popovídat o velmi častých potížích v ,,ženské oblasti,, .

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama