KLIDNÝ SPÁNEK

náhled obrázku

Kdo z vás má dřevěné postele, které si nedávnou zakoupil a už mu vržou, tak se nedivte….přece jen dřív ty postele byly betelní (asi proto Brňané v hantecu posteli říkají betla :o) ), masivní a tak naše babičky na nich nezažívaly to co mi. Naše nové postele, po dvou letech začaly vydávat nehorázné zvuky….a to podotýkám, že už nejsme s manželem takoví divočáci jako kdysi a děcka už jsou docela veliké na to, aby si manželskou postel pletly s trampolínou. Zkrátka postel vrzala už jen když jsem se do ní chystala a při sebemenším pohybu nebo zakašláním a pomalu i dýchání si chtěla povídat. Nj, ale to se nedalo spát. Na to se nedalo zvyknout.

Jednoho dne na návštěvu zavítal Jasa, kterému jsem si postěžovala s trápením s ukecanou postelí a on povídá…..to je jednoduché…..poradím ti.

Dobrá rada nad zlato:

Rozeber postel jak se jen dá…..vytáhej rošty a tam kde se dřevo dotýká dřeva obyčejnou svíčkou (nebo postačí i mýdlo) přetři tyto místa. Dotáhni šroubky a budeš mít klid.

Tss…že by to bylo tak jednoduché? No tak jsem posel rozebrala…..svíčkou jsem pro jistotu navoskovala každé místo kde se dřevo dotýkalo dřeva, dotáhla šroubky, vložila rovněž navoskované rošty na ně matrace a opatrně jsem na postel vlezla….nic….ani nehekla. Dcerunka, která mi asistovala a pomáhala voskovat, si vylezla na postel za mnou a zkusili jsme, zda unese zátěž trampolíny. Postel ani nehekla, ani zvuk nevydala a já se těšila večer na vytoužený klidný, nikým a ničím nerušený spánek. Už je to tři měsíce….a postel nemá potřebu kecat mi do spánku, spím klidným spánkem …..takže…..lidi…..komu z vás vrže postel….šup do ruky svíčku a jedu …..ať se vyspíte tak jako já :o).

O svou zkušenost se s Vámi ráda podělila vaše Zrzka….mějte se a smějte se a hlavně ….klidně se vyspěte.


KLIDNÝ SPÁNEK A NEB...UMLČTE SVOU UKECANOU POSTEL

Asi od tohoto článku, podle názvu budete očekávat něco jiného, než právě píšu, ale je to opravdu rada nad zlato….ocení hlavně ti z vás, kteří mají stejný problém, jaký jsem nedávno měla já a tak se s vámi chci podělit o zkušenost.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama