CESTA DÁL……

… důvody…..nebudu se opakovat, ale ti z vás kteří neví proč jsem tento krok udělala.. vy se můžete dočíst ZDE.

Nic se neděje náhodou….a v den, kdy jsem udělala tento krok se mi ozvala Ivča – Irenka – paní Sírie aniž by o tomto kroku věděla (ještě nebyl na stránkách uveřejněn). Už pár dnů před tím, jsem si psali a ona tak trošku polemizovala a pohrávala si s myšlenkou, že by znovu začala pro lidi kreslit. O Ivči už je na stránkách psáno, jak jsem spolu začínali s AK a navzájem si ověřovali kresby a učili se od sebe navzájem….Je fakt, když jsem měla problém, že jsem Ivce cinkla nebo napsala a požádala ji o pomoc…. V roce 2007 měla úžasné stránky, kde radila pomocí AK, ale i ona měla své důvody a stránky po čase nechala ze světa internetu zmizet.

Kdo jednou „přičuchne“ k AK a radí lidem…neuteče od toho poslání na dlouho…po čase to začne chybět….a moc…a tak se Iva vrací na internet ….  se staronovými stránkami.

Hezky to do sebe zapadá…. Ivka se vrací…v době, kdy já poradnu na pár měsíců uzavírám…. Stále mi chodí dotazy s žádostí o pomoc…. a já měla tak trošku vůči vám výčitky….že nemůžu odpovídat a přitom bych tak ráda…..schválně píšu měla….protože už nemám…. nabízím vám poradnu Ivky na stránkách CESTA DÁL…a vím, že o vás bude dobře postaráno, že se vám dostane rady, pomoci a hlavně ukázání směru kudy tudy za štěstím a pomoc při odhalení vaší příčiny problému.

Přeju vám i Ivě, abyste k sobě našli cestičku a věřte mi…. Že kdybych si jejími kvalitami nebyla jista, že bych vám ji tady tímto způsobem nedoporučila. ONA UMÍ….

Po kliknutí na obrázek se přesunete na stránky

CESTA DÁL

 

Mějte se a smějte se….a nespoléhejte, že za vás Iva, já nebo někdo něco vyřeší…. To už musíte sami….

S láskou ….vaše Zrzka

5.3.2012

Vaše komentáře

Reklama