Astrohoroskop na srpen od Daniely Hannah

Aktuální pohyby a vliv planet v srpnu 2020 pro jednotlivá znamení. Slunce se pohybuje Lvem, do znamení Panny vstoupí 22/08/2020 ve 17:45 hod.

Zajímavost: Rodí se děti reinkarnovaní z války.

Úplněk ve Vodnáři nastane 03/08/2020 v 17:58 hod.Úplněk je důležitý pro znamení Vodnáře. Ostatním znamením vnese jasno do určité životní oblasti v tématu volnosti, svobody a společnosti a přátel. Můžeme změnit přátele, nebo změnit lokaci, můžeme se přestěhovat, či můžeme změnit kolektiv. Řešíme vztahy a peníze.

Novoluní ve Lvu nastane 19/08/2020 04:41 hod.Novoluní je důležité pro znamení Lva.

Pro všechna znamení bude mít novoluní vliv na oblast tvorby, dětí a partnerů.  Můžeme zplodit potomka, potkat partnera svých snů, nebo nám vstoupí do života pracovní partnerství.

Mars ve znamení Berana se bude pohybovat tam a zpět až do začátku ledna 2021. Mars je velmi agresivní a bojovný. Několikrát protne dráhu Černé Luny a tím ji aktivuje. Celou druhou polovinu roku se máme nač těšit.

Saturn se pohybuje znamením Kozoroha, kde bude působit do 12/2020. Dává do pořádku vše, co se týká práce a adekvátní mzdy za vykonanou práci. Musíme vynaložit mnohé úsilí, abychom zabezpečili své rodiny.

Venuše se pohybuje v Blížencích. Nejvíce působí na Blížence a Váhy. 08/08/2020 se přesune do znamení Raka. Venuše je velmi příjemná planeta, a tak si Raci užijí do sytosti její přízně.

Merkur se pohybuje Rakem. 05/08/2020 se přesune do znamení Lva. Čeká nás komunikace na téma partnerů a dětí.

Jupiter je ve zpětném chodu ve znamení Kozoroha až do 13/09/2020. Rozmach a štěstí nám „utíká“ zpět.  Nejvíce to pocítí Kozorozi a Střelci. Pro to, abychom se mohli posunout kupředu, je nutné v průběhu zpětného chodu Jupitera něco změnit, vrátí se nám něco zpět, abychom to pořešili. Nemusí se nám to líbit, ale vězte, že tyto situace nás posunou dál v životě.

Beran

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do přátelství. Někdo jej může velmi zklamat. Kdo přemýšlí o změně, může změnit lidi kolem sebe. Beranům se aktivují osudové situace, kterými musí projít. Mohou někoho nebo něco ztratit. Něco se ukončí, aby mohlo nastoupit vše nové. Je to složité období.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá dveře k novému vztahu. Pracovnímu či životnímu partnerovi. Kdo touží po dítěti, má ideální období na stvoření potomka. Berani vytváří a plodí. Skvělé období, které přichází jednou za rok, ve stejnou dobu. Ovšem pozor na Černou Lunu, která může přinést zadaného partnera, nebo následné problémy s potomkem.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity, a to do konce roku. Berani budou plni fyzické energie a pravděpodobně odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu.

Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energii by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mart se bude v Beranu pohybovat několik měsíců tam a zpět přes Černou Lunu, kterou bude svým pohybem aktivovat.

Býk

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do oblasti práce a kariéry. Uvědomí si, kde chtějí pracovat a kam se ubírat kariérně. Býci mohou očekávat neočekávané situace.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá záležitosti stability, domova a bydlení. Mohou podepisovat smlouvy, telefonovat, vyřizovat situace kolem rodiny. Zlepšení zdraví, možné preventivní prohlídky.

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Býci ukončí aktivitu nebo činnost, místo, kde pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace. Budou mít na to celou druhou polovinu roku 2020, kdy se Mars pohybuje tam a zpět v dané oblasti.

Blíženec

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do úředních záležitostí související s bydlením nebo penězi. Do úplňku je potřeba si vyřešit veškeré úřední záležitosti. Dokončit vše co souvisí se vzděláním. Úkol Blíženců je změnit prostředí, buď tam, kde žijí, nebo pracují.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá záležitosti týkající se partnerů a dětí, otevírá se téma cest, automobilu či jiného dopravního prostředku (motorka, čtyřkolka, kolo nebo řidičský průkaz). Blíženci budou řešit úřední dokumenty. Podepisovat smlouvy a nové dohody. Škola a vzdělávání potomků, pas a podobné. Sourozenci je další aktuální téma.

Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Blíženci se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost.

Rak

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do problematiky financí propojených s další osobou nebo bankou (hypotéka, půjčky, prodej a nákup nemovitosti). Další téma úplňku je sexualita. Vyjasní se záležitosti sexuality.

Od 08/08/2020 se přesune Venuše do znamení Raka a bude Raky oblažovat svým příznivým vlivem. Budou se chtít líbit. Díky Venuši budou svítit široko daleko. Budou nepřehlédnutelní.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá pomyslné dveře ke zvýšení prestiže. Dostanou přidáno na platu, nebo zvýší finance za své služby. Slunce přeje penězům a hodnotám. Raci si uvědomí svou hodnotu. Bude se o nich hovořit, mohou podepsat výhodnou smlouvu.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Raci budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v práci nebo kariéře. Mars působí v tomto tématu několik měsíců. Raci se do začátku příštího roku nezastaví.

Lev

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do všech vztahů a smluv. Mohou podepisovat smlouvy, zejména listiny spojené s bydlením. Vyřeší si své partnerské a pracovní vztahy. Před úplňkem je dobré si hlídat zdraví a psychiku. Po úplňku tlak opadne a bude lépe.

Začátkem srpna se Merkur přesune do znamení Lva. Lvíci budou v jednom kole. Čeká je komunikace, cesty, telefonování a psaní. Kreativita je zaktivována. Všude o nich uslyšíme.

Novoluní ve Lvu nastane 19/08/2020

Nejdůležitější novoluní tohoto roku je zde. Lvi zrealizují své plány, které si předsevzali. Otevřou se jim dveře ke všem projektům. Budou k nezastavení. Nejplodnější období roku přeje úspěchu.

Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Mars zde působí až do začátku příštího roku.

Panna

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasné světlo do oblasti spolupráce. Panny čeká mnoho práce a povinností. Pozor na přepínání sil. Zdraví a psychika je téma tohoto úplňku. Čekají na svůj úplněk, který nastane za měsíc. Do té doby si musí dát pozor na své zdraví.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní přináší rekapitulaci celého roku. Panny budou přemýšlet jak dál. Co se jim podařilo a co ukončit. Mohou vyhledávat samotu. Otevírá se 13. komnata. Psychika, samota a izolace. Doporučuji jógu nebo jiné meditační praktiky. Nikam se nehnat a vyčkat na novoluní ve vlastním znamení je to nejlepší, co mohou Panny udělat.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimo-partnerské vztahy.

Váha

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do oblasti partnerů a dětí. Téma pracovních a životních partnerů. Váhy mohou ukončit pracovní vztah, rozhodnout se jak dál ve vztazích. Také dořeší určitou záležitost s potomkem.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá dveře do společnosti. Uvědomí si, kam chtějí patřit. Kde chtějí žít a pobývat. Váhy by měly chodit do společnosti, mezi lidi. Mohou potkat důležitou osobu pro budoucnost. Splní si své sny.

Oblast, kterou Mars aktivuje Váhám, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měly by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Mars se zde bude pohybovat tam a zpět až do začátku příštího roku.

Štír

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do tématu domova, rodiny a zázemí. Ženy v rodině, např. babička, matka nebo sestra, zde se uzavře určitá situace. Štíři by si měli dávat pozor také na své zdraví. Období vhodné na preventivní prohlídky.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá dveře ke kariéře, pracovnímu a životnímu posunu. Kdo hledá práci, nalezne. Vhodná doba na pracovní pohovory, nebo změnu práce, pokud jsou nespokojeni. Štíři mohou podepsat novou výhodnější smlouvu. Čeká je karierní postup.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci.

Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

Střelec

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do úřadů a úředních záležitostí, zejména s bydlením. Střelci řeší delší dobu partnery a nebo potomky a ještě řešit budou. Úplněk dořeší téma auta nebo jiného dopravního prostředek. Další téma jsou sourozenci. Zde všude se mohou vyostřit situace a poté uklidnit. Jupiter hází Střelce zpět do minulosti k dořešení nevyhovujících situací.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá dveře ke vzdělávání, rozšiřování vědomostí a také do světa úřadů. Střelci, nebo jejich dítka, mohou plánovat dovolenou, kurzy a školní. Vyřizování na úřadech dostane konečně zelenou. Práce nabírá jiný směr. Střelci budou komunikovat zejména o práci a pracovních záležitostech. Dařit se opět začne v polovině září.

Jupiter couvá od května až do 13/09/2020. Pro Střelce to znamená, že budou řešit peníze v souvislosti s prací.  Je nutné se vrátit zpět v čase a dořešit veškeré závazky a pohledávky. Pak mohou opět vydělávat peníze a zvyšovat si svou prestiž.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Střelci mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Mars zde bude působit až do začátku příštího roku.

Kozoroh

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk vnese jasno do financí a majetku zejména ke vztahu s bydlením nebo prací. Do úplňku je nutné zaplatit veškeré pohledávky. Pohlídat si platby. Stále se pohybuje Saturn, Pluto v Kozorohu a Jupiter couvá vlastním znamením. Kozorozi si musí počkat do poloviny září, pak se opět vše rozběhne v před.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá cestu financím, které sdílí s další osobou, bankou či společníkem. Kozorohům se otevírá téma sexu a sexuality. S tím je spojeno plození potomstva, řešení dětí a partnerů. V této době prochází transformačním obdobím. Mohou řešit dědictví nebo prodej. Rodiče, partner nebo potomek, tedy alimenty apod. Čeká je podepisování dokumentů.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Kozorozi vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika. Mars zde bude působit až do začátku příštího roku.

Vodnář

Úplněk ve Vodnáři nastane 03/08/2020

Úplněk ve vlastním znamení vnese jasno do oblasti vztahů. Před úplňkem mohou vyústit problémy ve vztazích. Po úplňku budou Vodnáři vědět, jak dál. Je zde rozpor mezi rozumem a citem. Mozek a srdce říkají něco jiného. Před úplňkem se může zhoršit psychika nebo zdravotní stav. Pozor na úřední dohody, které je nutné zkontrolovat. Dát si pozor na to co říkají, nebo podepisují.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá dveře ke všem dohodám, mohou podepsat úřední listiny, dohodnou nová pravidla. Ve vztazích nastává obrat. Pracovní vztahy, vztahy lidí kolem Vodnářů najednou jsou problémy pryč. Čeká na ně jak jinak období, ve kterém se točí vše kolem peněz a vztahů.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Mars v této oblasti bude působit do začátku příštího roku.

Ryby

Úplněk nastane 03/08/2020

Úplněk přináší psychicky náročné období. Dozvědí se nepříjemnosti spojené se vztahy a penězi. Mohou řešit zdraví, stáhnout se více do sebe.  Rekapitulovat a přemýšlet s kým chtějí žít a mít vedle sebe. Ryby čekají na svůj úplněk, který nastane až za měsíc. Poté se vztahy vyostří a situace po úplňku uklidní. Už budou vědět jak dál.

Novoluní nastane 19/08/2020

Novoluní otevírá novou spolupráci, nové kolegy a spolupracovníky. Ryby čeká aktivní období, kde budou podepisovat novou smlouvu nebo dostanou informace ohledně práce. Dále by měly využít čas na preventivní prohlídku, nebo  mohou o někoho pečovat, starat se. Zdraví vystupuje do popředí.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Ryby mohou nakupovat, utrácet nebo vydělávat peníze. Mars působí spolu s Ceres, takže dostanou zabrat, aby bylo výrazně lépe. Mars v tomto tématu působí až do začátku příštího roku. Ryby budou mít ve financích jasno až v roce 2021.

ZDROJ: INTUITIVNÍ ASTROLOŽKA DANIELA HANNAH

TELEFON: 736 20 15 87 

WWW.ASTROKARTY.CZ

Vaše komentáře

Reklama