Astrohoroskop na srpen 2017

 

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017

Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Vodnáře. Předesílám, že několik dní před úplňkem a zejména den před, jsou velmi kritické dny. Vodnáři by si měli dát pozor na svou osobu.

Vliv úplňku pocítíme tím, že uzavře vše související se určitými skupinami lidí, společností a společenstvím, kam chceme patřit. Místem, ve kterém pobýváme. Vnese jasno do politických stran. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu.

 

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva, jako minulý měsíc.

Toto druhé novoluní ve Lvu je důležité pro osoby narozené ve znamení Lva. Pro ostatní znamení otevírá dveře do tématu plodnosti a tvorby, dětí a partnerů.  

 

Planeta Merkur nabere 13/8/2017 retrográdní směr. Couvat bude až do 5/9/2017, kdy se otáčí směrem vpřed. Dvacet tři dní se budeme vracet do minulosti, abychom vyřešili nedořešené záležitosti. V době, kdy Merkur couvá, dochází k problémům s technikou. Zálohujte si svá data, abyste je neztratili. Závažná rozhodnutí nechte na začátek září. Doporučuji nepodepisovat smlouvy, neboť vše bude jinak. Naopak situace z minulosti se vrátí k dořešení.

Saturn 25/8/2017 se otáčí a navrací se z retrográdního směru do normálu. Díky zpětnému chodu Saturna jsme si urovnali karmické záležitosti.

Merkur, planeta pohybu a komunikace, se pohybuje Pannou. O lidech narozených v Panně budeme hodně slyšet.

 

BERAN

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Úplněk uzavírá přátelství, ukončí fungování v určitě skupině lidí nebo společenství. Berani si ujasní, kam chtějí patřit.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Planeta Mars vládne Beranu a tak Berani mají otevřené dveře k pracovním a životním partnerům. Díky jeho vlivu mají Berani chuť něco vytvářet, prezentovat, vrhnout se do společnosti či milostných dobrodružství, do tvorby nebo plození. Pod vlivem novoluní má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, ale i cest, cestování. Toto je aktivní období vhodné na  zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory.  Období vhodné na lásky. Berani se mohou seznámit s důležitou osobou.  Dobré období na seznamování. Pocítíte zvýšenou aktivitu v cestování. Dobré období na cesty.  Pracovně se bude dařit. Je dobré být všude, kam vás pozvou, chodit do společnosti, pobývat mezi lidmi. Venuše se pohybuje spolu s Ceresem Rakem. Berani dostanou zabrat se zkvalitňováním domova. Také si mohou nechat zkrášlit vizáž. Ideální doba na změnu postavy, změnu účesu a návštěvu kosmetických salonů.

 

BÝK

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Úplněk uzavře určitou životní oblast. Býci mohou ukončit nebo uzavřít pracovní aktivity. Úplněk vnese jasno do pracovní oblasti.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pobybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Býci budou aktivně řešit ženy rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena na domov a jeho zkrášlování. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Býci zvýší svou životní stabilitu. Domovem pro duši je tělo, proto pocítí touhu udělat něco pozitivního pro své zdraví. Venuše se pohybuje spolu s Ceresem Rakem, veškerá aktivita se týká domova, kořenů a pevného zázemí.

 

BLÍŽENCI

 Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk vnese jasnější světlo do úředních záležitostí. Uzavře vše související s cestou do ciziny, nebo situaci týkají se zahraničí. Kolem úplňku se Blíženci rozhodnou, jak to budou mít s rozšířením vědomostí.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Blížencům se otevírá oblast komunikace, cestování, přesunů a cest. Budou se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Období výborné na návštěvy u přátel. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Blíženci mohou očekávat zvýšenou aktivitu v komunikaci, mluveném nebo psaném slově. Budou komunikovat, sdělovat své názory a projevovat se. Mohou publikovat, přednášet nebo vést úspěšné obchodní jednání. Cestovat, zejména za vzděláním či zvýšená aktivita související s pracovní cestou. Venuše se pohybuje spolu s Ceresem Rakem, Blíženci dostanou zabrat ve finanční oblasti. 

RAK

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk uzavře vše související s financemi. Vnese jasnější světlo do tématu peněz jako je půjčka, hypotéka, společné peníze s další osobou nebo bankou. Co nešlo do úplňku, po úplňku půjde lépe.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Planety Rakům otevírají dveře k lepším výdělkům, zvýšení prestiže. Raci si polepší v tématu peněz, majetku a hodnot.  Mohou očekávat, že se budou věnovat financím. Uvědomí si svou vlastní hodnotu. Výhodně prodat nebo koupit. Zvýšit cenu svých služeb. Požádat o zvýšení platu.

Planeta Venuše se pohybuje znamením Raka skoro celý měsíc, a to za přítomnosti  planetky Ceres. Raci budou okouzlující, neodolatelní a nepřehlédnutelní. Mohou vylepšit svůj vzhled. Využít pozitivní vliv Venuše ve svůj prospěch.

 

 

LEV

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk zapůsobí na veškeré vztahy, smluvní ujednání a dohody. Lvi mohou uzavřít nebo ukončit pracovní nebo partnerský vztah. Po úplňku budou nastavovat nové podmínky.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Toto je pro Lvy důležité novoluní. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Začíná již druhý měsíc životního restartu. Na Lvy čeká zrealizování projektů, mohou začít podnikat, přichází nové nasměrování. Planeta Merkur se pohybuje tam a zpět v oblasti financí, a tak mohou očekávat řešení v tomto tématu. Merkur nabere 13/8/2017 zpětných chod, a tak v oblasti financí bude ještě všechno jinak. Merkur se vrací zpět Pannou do znamení Lva, začátkem září se bude vracet zpět. Konec léta konečně dořeší peníze nebo oblast majetku, který Lvi řeší již delší dobu.

 

 

PANNA

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk ukončí spolupráci, uzavře práci, kterou by Panny měly do úplňku dodělat. Úplněk může přinést péči o jinou osobu, nebo aktivitu spojenou se zdravím. Doporučuji hlídat si psychiku a nenechat se sešrotovat emocemi, které probouzejí nemoci těla. Merkur, planeta pohybu a komunikace, se pohybuje Pannou. O lidech narozených v Panně budeme hodně slyšet. Panny budou hovořit, psát a podepisovat.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Panny začnou uzavírat nevyhovující situace. Rekapitulovat svůj život. Mohou se odtajnit tajemství, aktivovat nepřátelé a pomluvy. Panny se budou pomalu připravovat na své novoluní, které proběhne za měsíc a přinese nové životní nasměrování. Do té doby je nutné vyčistit si život od situací, které nejsou života schopné. Venuše s Ceresem se pohybují spolu v oblasti společnosti a společenství. Zde dostanou Panny zabrat, aby zazářily mezi svými přáteli a ve společnosti, ve které se chtějí pohybovat. Mars se přesune začátkem září do vlastního znamení. Panny se dva měsíce nezastaví. Vše se bude točit kolem nich.

 

VÁHA

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk uzavře téma dětí a partnerů. Vnese jasnější světlo do tématu pracovních partnerů a osobních vztahů. Venuše s Ceresem se pohybují spolu v oblasti práce a kariéry, zde dostanou Váhy zabrat.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Planety přináší společenské aktivity. Novoluní otevírá možnosti nového přátelství. Váhám se dostane podpory od přátel, spolupracovníků a společníků.  Je dobré využít konexe a známosti. Chodit mezi lidi, do společnosti lidí, do společenství, kde si přejí působit. Mohou potkat důležitou osobu, která ovlivní jejich budoucnost. Dostanou zabrat v oblasti práce a kariéry, vynaložené úsilí se vyplatí.  Merkur se pohybuje tam a zpět Pannou. Pozor na vyzrazená tajemství a pomluvy.

ŠTÍR  

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk přináší jasno do bydlení a pracovního zázemí. Uzavře téma domova a rodiny. Venuše s Ceres se pohybují spolu v oblasti úřadů a soudních záležitostí, rozšiřování vědomostí, zahraničí. V těchto tématech dostanou Štíři zabrat.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Novoluní spolu s Martem otevírá dveře do oblasti práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za snažení a Štíři se dočkají postupu v kariéře.

Naplno pocítí ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si svou prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Čeká je mnoho práce, měsíc plný pracovní aktivity.

 

STŘELEC

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk ukončí situace spojené s dopravním prostředkem, cestou a cestováním. Uzavře vše související s úředními záležitostmi. Vnese jasno do tématu vzdělávání, školení a kurzů.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Novoluní aktivuje témata související s duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím, úředními záležitostmi a soudními jednáními. Aktivita v souvislosti s cizinou, cesty do zahraničí, rozšiřování obzorů formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení, ale také úřady. V průběhu tohoto období přichází duchovní rozkvět. Nasměrují se na rozvoj duchovní stránky. Venuše s Ceresem se pohybují spolu v oblasti sexuality a financí, zde Střelci dostanou zabrat.

 

  

KOZOROH

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk vnese jasno do situací spojených s majetkem a financemi. Kozorozi by měli uhradit veškeré platby.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Novoluní otevírá dveře ke zlepšení finanční situace. V této době se řeší majetkové záležitosti, které sdílí Kozorozi společně s další osobou či institucí, ale také aktivita kolem úřadů nebo úředních záležitostí spojených s financemi. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy.  Období, ve kterém se aktivně věnujete financím z cizích zdrojů. Ideální pro jakékoli investice, nákup nebo prodej. Aktivita Marta odemyká sex a vše co se sexuality týká.  Jupiter dlouhodobě působí na posun a rozmach v osobním životě, zvýšení karierního postavení v pracovní oblasti. Venuše s Ceresem se pohybují spolu v Raku a působí silně na osobní a partnerské vztahy, veškeré dohody. Zde Kozorozi dostanou zabrat.

 

 

VODNÁŘ

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk je nejdůležitějším úplňkem roku. Vodnáři ukončí vztahové záležitosti. Úplněk vnese jasnější světlo do osobních vztahů, mohou ukončit pracovní vztah, podepsat smlouvy, které ukončují nebo zahajují pracovní vztah. Vyjasní si oblast vztahů.

 Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Novoluní otevírá dveře veškerým vztahům. V tomto období se mohou posílit pracovní nebo partnerské vztahy. Zde planety aktivovaly vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Toto období je výborné na návštěvy u přátel. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Tento tranzit zvyšuje Vaší aktivitu v komunikaci, mluveném nebo psaném slovu. Budete pociťovat zvýšenou chuť komunikovat, sdělovat své názory a projevovat se.  Můžete podepisovat nové smlouvy, vést úspěšná obchodní jednání, dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. Merkur se vrací zpět Pannou do znamení Lva, začátkem září se bude vracet zpět. Konec léta konečně dořeší peníze nebo oblast majetku, který Vodnáři řeší již delší dobu.

 

 

RYBY

Úplněk ve Vodnáři nastane 7/8/2017. Tento úplněk přináší ukončení jedné životní kapitoly, Ryby začnou přemýšlet, jak dál ve svém životě. Co ukončí, kam se nasměrují. Toto je náročné období na psychiku. Venuše s Ceresem se pohybují spolu v Raku. Rybičkám dají zabrat potomci, partneři a pracovní partneři.

Srpnové novoluní proběhne 21/8/2017 opět ve znamení Lva. Celý měsíc se pohybuje Mars, planeta aktivity, u Slunce a spolu vytváří neuvěřitelnou sílu. Novoluní otevírá novou cestu ke spolupráci. Služba druhým a pro druhé. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jsme slíbili vykonat. Ryby by se měly věnovat tématu kolem svého zdraví a zdravé výživy. Pocítí chuť aktivněji organizovat nebo se zasadit o změny v práci.  Budou hledat nejlepší cesty pro zvládnutí pracovních povinností. Merkur se pohybuje tam a zpět v tématu vztahů, smluv a dohod. Koncem léta konečně dořeší smluvní vztahové záležitosti.  

 

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

 

Vaše komentáře

Reklama