Astrohoroskop na prosinec od Daniely Hannah

Aktuální pohyby a vliv planet v prosinci 2020 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje znamením Střelce do 21/12/2020 do 11:02 hod., kdy vstoupí do Kozoroha. Spolu s Merkurem ovlivní druhou polovinu prosince 2020 a začátek ledna 2021.

Zajímavost: děti narozené v této době mají při narození aspekt Jupitera se Saturnem, který „dává do vínku“ zasvěcení života nějakému úkolu. Dále konjunkce Uranu s Černou Lunou hovoří o tom, že v minulých životech přišli o rodinu, o domov a střechu nad hlavou. V tomto životě nutné si hlídat veškerý majetek.

Úplněk v Blížencích nastane 30/11/2020 v 10:29 hod. Bude působit v první polovině prosince 2020 Úplněk je důležitý pro znamení Blížence. Ostatní znamení ukončí a uzavřou téma úřadů a úředních nařízení. Dořešíme oblast dopravního prostředku jako je např. přezutí pneumatik, téma cestování, vzdělávání apod.
Při úplňku asistuje vzestupný karmický uzel, který klade silný důraz na oblast komunikace ve spojení s penězi. Zatmění Měsíce, které podtrhuje dané téma a tím jsou úřední záležitosti včetně vydávání nařízení.

Novoluní ve Střelci nastane 14/12/2020 v 17:10 hod.
Novoluní je důležité pro znamení Střelce. Zatmění Slunce, který probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma. Pro všechna znamení bude mít novoluní pozitivní vliv na oblast vzdělávání, úřadů, ovšem mějme na paměti, že zatmění Slunce  může jeho vliv výrazně zastínit. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem.

Úplněk v Raku nastane 30/12/2020 v 04:28 hod. Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk je důležitý pro znamení Raka. Při úplňku bude ve spojení Slunce s Merkurem v Kozorohu. Merkur, planeta komunikace a pohybu, bude v omezení. Zřejmě dojte k úředním nařízení a omezením týkajících se Vánoc a Nového roku. Pro všechna znamení bude mít vliv v oblasti domova, rodiny a žen rodu.

Mars se pohybuje Beranem až do začátku roku 2021, poté se přesune do znamení Býka.

Saturn se přesune do Vodnáře v druhé polovině prosince 2020 a bude zde působit několik let.

Venuše se pohybuje do začátku ledna 2021 Střelcem.

Merkur se pohybujetři týdny Střelcem a poté se přesune do Kozoroha.

Jupiter se přesune 21/12/2020 do znamení Vodnáře, kde bude působit celý rok 2021. Vyjma 06+07/2021, kdy se na chvilku Jupiter podívá do Ryb.

Beran

Úplněk nastává 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk ukončí téma úřadů a úředních nařízení. Berani uzavřou dokumenty spojené s financemi. Ukončí situace spojené s dopravním prostředkem. Některým Beranům vnese jasno do oblasti vzdělávání a rozšiřování vědomostí.  Zatmění Měsíce zesiluje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní otevírá novou cestu k úředním záležitostech. Zejména v pracovní rovině. Berany čeká komunikace a podepisování dokumentů. Někteří Berani otevřou dveře ke vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem.  Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, zesiluje dané téma.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk vnese jasno do tématu rodiny a domova. Ženy v rodině, ale také zdravotní téma, pokud Berani řešili zdraví. Práce, kariéra, výdělky a domov, to je téma tohoto úplňku.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity, a to do začátku 2021. Berani budou plni fyzické energie a pravděpodobně odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

BÝK

Úplněk nastává 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk vnese jasno do oblasti financí. Může se jednat o úřední peníze. Býky čeká řešení majetkových záležitostí až do léta příštího roku. Na peníze a majetek budou muset být obzvláště obezřetní.  Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní otevírá novou cestu k úředním záležitostem spojených s penězi. Býky čeká komunikace a vyřizování, podepisování úředních dokumentů. Některým Býkům se otevřou možnosti získat hypotéku či výhodnou půjčku. Získání peněz z dědictví.  Mohou prodat nebo získat např. nemovitost. Býkům se otevírají velké osudové životní změny. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem.  Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk uzavře řešení dopravního prostředku, vnese jasno do úředních záležitostí. Další téma jsou sourozenci a ženy v rodině. Úřady, dokumenty a domov, rodina, to je téma tohoto úplňku.

Mars do začátku 2021 postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Býci ukončí aktivitu nebo činnost, místo, kde pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace. Býci začátkem ledna 2021 mohou očekávat hektické období, kdy se několik týdnů nezastaví.

BLÍŽENEC

Úplněk v Blížencích nastává 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk ve vlastním znamení uzavře vztahové záležitosti. Staré nefunkční vztahy se rozsypou a naopak vztah, který má budoucnost, se upevní.  Blíženci si měli vytřídit lidi kolem sebe. Mnozí se přestěhovali nebo změnili práci či pracovní kolektiv.  Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní přináší nové možnosti v dohodách, smlouvách a dalších úředních jednání. Blížence čeká podepisování a komunikace na téma úředních záležitostí. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem.  Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk přináší vyústění finanční situace spjaté s domovem, bydlením nebo ženou v rodině.
Peníze a bydlení je téma tohoto úplňku.

Mars se pohybuje od ledna oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Blíženci se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost, která se jim vrací z minulosti.

RAK

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk přinese rekapitulaci, kdy budou Raci zpytovat své svědomí. Přemýšlet jak dál. Téma spolupracovníků a kolegů v nových aktivitách. Mohou řešit zdraví, péči o někoho blízkého. Ve vztazích to může začít vřít. Emoce se budou stupňovat. Je potřeba zachovat chladnou hlavu a vyčkat na vlastní úplněk, který proběhne za měsíc, a to 30/12/2020.  Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní otevírá ke spolupráci, novým spolupracovníkům a kolegům. Raci budou komunikovat a také podepisovat dokumenty. Mohou plánovat, nebo řešit úřední záležitost. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Úplněk v Raku nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk ve vlastním znamení je nejdůležitější úplněk roku 2020. Raci dořeší veškeré dohody a smlouvy na téma práce, domova a rodiny. Veškeré vztahové záležitosti. Mohou jim odejít ze života lidé, kteří již do jejich života nepatří, aby uvolnili místo jiným.  

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Raci budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v práci nebo kariéře. Mars působí v tomto tématu několik měsíců. Raci se do začátku příštího roku nezastaví.

LEV

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk vnese jasno mezi přátele a společnost, kde Lvi působí. Mohou změnit okruh známých, nebo se přestěhovat. Uvědomí si, kde a s kým chtějí žít, pracovat a působit. Mezi jaké lidi se zařadit.  Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní přinese velmi plodné období. Lvi budou plodit, tvořit a vytvářet. Někteří Lvi mohou počít potomka, jiní potkají svého vyvoleného „Belmonda“. Novoluní otevírá cestu k novým pracovním a životním partnerům. Čeká je mnoho komunikace, telefonování a podepisování. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk ukončí situaci související s domovem, nebo ženou v rodině. Lvy čeká mnoho práce.  Mohou mít rozporuplné emoce. Péče a starost o někoho blízkého. Řešení na téma spolupracovníků, kdy mohou očekávat změny. Někteří Lvi mohou řešit nemoc někoho blízkého nebo v rodině. Lvíci se připravují na svůj úplněk, který proběhne koncem ledna 2021, kdy se veškeré nepříjemnosti dořeší.

Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Mars zde působí až do začátku příštího roku. Lvy čeká od začátku ledna 2021 mnoho pracovních povinností a také reorganizace v pracovní rovině.

PANNA

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk vnese jasno do otázky související s prací a kariérou. Panny si uvědomí, kam chtějí pracovně směřovat. Ukončí jednu životní kapitolu. V příštím roce je čeká nová práce, aktivita nebo kolegové. Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní otevírá cestu k domovu a uzdravení. Panny mohou zkvalitnit bydlení, rekonstruovat, nebo plánovat stěhování. Některé Panny budou řešit své zdraví. Prevence je nejlepší řešení. Mít psychiku v pořádku. Žít spokojený život. Panny mohou podepisovat úřední dokumenty související s rodinou a domovem nebo mohou komunikovat na toto téma. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk ukončí a vnese jasno do problému, který Panny řeší. Partner, rodina a domov. Ujasní si, kde chtěj žít a s kým. Některé Panny si musí ujasnit vztahy s matkou, nebo partnerkou.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimo partnerské vztahy.

VÁHY

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk vnese jasno do tématu ciziny a zahraničí, úředních záležitostí ve spojení s financemi. Dořeší a mohou podepsat úřední listiny. Celý rok měly pracovat na lepším bydlení a životní stabilitě.  Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní přinese nový mobil, počítač nebo dopravní prostředek, zlepšení komunikace na úřadech a pří úředním jednání. Mnoho komunikace a aktivity. Některé Váhy čekají kurzy, školení nebo vzdělávání. Někteří budou úspěšně řešit sourozence.  Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021
Úplněk ukončí situaci spjatou s kariérou nebo pracovní aktivitou. Na jedné straně práce, na druhé domov a rodina, to je téma tohoto úplňku. Váhy budou potřebovat pevnou půdu pod nohama, pevné a stabilní zázemí v pracovní rovině.  Mohou ukončit práci, nebo si vyjasní záležitosti související s prací.  Některé Váhy čeká řešení zdraví.

Oblast, kterou Mars aktivuje Váhám, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měly by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Mars se zde bude pohybovat tam a zpět až do začátku příštího roku.

ŠTÍR

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk uzavře oblast sexu a sexuality. Štíři budou dlouhodobě řešit vztahy pod Černou Lunou. Může jim někdo odejít ze života, ale také mohou potkat osudového partnera.  Další téma jsou peníze. Do úplňku je nutné doplatit veškeré závazky. Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní otevírá novou cestu k výdělkům. Štírům jdou do života peníze. Uvědomí si svou hodnotu. Mohou dostat přidáno, nebo zvýší odměnu za své služby. Zvednou si svou prestiž. Čeká je podepisování úředních dokumentů. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk ukončí situace spjaté s úřady. Mohou ukončit kurz, školení či jinou formu vzdělání. Čeká je hodně cestování, proto budou řešit auto nebo jiný dopravní prostředek. Komunikace, podpisy a telefonování. Mohou si koupit nový telefon, nebo notebook.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci.

Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

STŘELEC

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk vnese jasno do všech vztahů. Mohou uzavřít vztahové záležitosti pracovní, rodinné, partnerské apod.  Střelce čeká velice aktivní období už od začátku prosince. Do novoluní 14/12/2020 je nutné si dát pozor na svou osobu víc než jindy. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Novoluní nastane ve Střelci 14/12/2020
Novoluní otevírá novou životní cestu. Nejdůležitější novoluní tohoto roku.  Střelci mohou zrealizovat své plány. Otevírají se jim nové příležitosti. Čeká je mnoho komunikace, podpisy úředních dokumentů.  Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Venuše se pohybuje do začátku ledna 2021 Střelcem. Střelci mohou využít jejího pozitivního vlivu. V tuto dobu jsou nepřehlédnutelní.

Merkur se pohybujetři týdny Střelcem a poté se přesune do Kozoroha. Všude o nich uslyšíme a uvidíme jej. Střelce čeká mnoho vyřizování, zařizování. Budou všude vidět a slyšet.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk uzavře společné peníze, které sdílí s další osobou, zejména v rodině, bankou či společníky. Může se jednat o dědictví, hypotéku či půjčku. Někteří Střelci mohou ukončit mimo partnerský vztah. Vnese jasno do tématu vlastnění a majetku.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Střelci mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Mars zde bude působit až do začátku příštího roku.

KOZOROH

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk vnese jasno do oblasti spolupracovníků a kolegů. Uzavře se téma péče a starosti o další osobu. Kozorozi by měli věnovat zvýšenou péči svému zdraví a životosprávě. Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Saturn tři léta dával do pořádku život Kozorohů, kdy si museli učinit pořádek ve svých životech, jako před třiceti lety.  Tak opět za třicet let opět na shledanou se Saturnem ve vlastním znamení.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní otevírá 13. komnatu Kozorohů. Otevírá informace ukryté na nevědomé úrovni. Budou přemýšlet, jak dál. Co se v roce 2020 povedlo a nepovedlo. Co ukončit a kudy směřovat k úspěchu. Tento měsíc je dobré být v ústraní, nikde nevyčnívat a nenechat se vtáhnout do pomluv, nebo psychických problémů. Mohou řešit zdraví, ale také psychiku. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem.  Zatmění Slunce, který probíhá při novoluní podtrhuje dané téma. Svou životní cestu naleznou 13/01/2021, kdy nastává novoluní ve vlastním znamení.

Merkur se přesune spolu se Slunce do Kozoroha 21/12/2020, kde bude působit ještě první týden v lednu 2021. Je to velmi aktivní období, kdy budou hodně cestovat, hovořit, psát a komunikovat. V této době o nich hodně uslyšíme a uvidíme je.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk ukončí záležitost spojenou s rodinou, domovem nebo ženou v rodině. Kozorozi vnesou jasno do oblasti vztahů a smluvních ujednání, zejména rodinných.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Kozorozi vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika. Mars zde bude působit až do začátku příštího roku.

VODNÁŘ

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk vnese jasno do tématu životního nebo pracovního partnerství. Další oblast je spojena s potomky. Ukončí se úřední záležitosti kolem dětí či partnerů.
Vodnáře čekají tři roky, kdy si dají do pořádku svůj život. Změní se jim vše, co nemá perspektivu. Vše, s čím jsou nespokojeni, bude postupně odebráno. Ztratí a získají. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní přinese vstup do nové společnosti, společenství. Vodnáři se dostanou tam, kam kde chtějí být. Mezi jiné lidi. Někdo se přestěhuje, jiní změní práci. Vodnářům vstoupí někdo důležitý do života. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Jupiter vstoupí v druhé polovině prosince do vlastního znamení, kde bude působit rok. Vodnářům přinese postupný posun a životní rozmach.

V roce 2020 odstranil vše, co nepatří do jejich budoucnosti. Od prosince a rok 2021 v tom bude pokračovat. Vyčistí situace a osoby, která brzdí Vodnáře v posunu. Poté dostanou příležitost k růstu stejně jako v roce 2009. Vše, co Jupiter zboří, je pro dobro budoucnosti. Nad vším bdí přísný Saturn. Pokud udělají někde chybu, Saturn jej ztrestá. V roce 2021 se Vodnáři posunou, i když je to bude stát velké úsilí. O něco přijdou a něco dostanou.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk vnese jasno do oblasti spolupracovníků. Mohou ukončit nebo uzavřít rodinou záležitost, která se týká zdraví nebo péče o další osobu. Vodnáře čeká mnoho práce. Také se dozvědí nějaké tajemství. Tajnou zprávu.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Mars v této oblasti bude působit do začátku příštího roku.

RYBY

Úplněk nastane 30/11/2020
Bude působit v první polovině prosince 2020
Úplněk vnese jasno do tématu bydlení a domova. Uvědomí si, kde chtějí žít a bydlet. Mohou řešit úřední záležitosti související s domovem nebo ženou v rodině (matka, sestra, babička), ale také zdraví.  Zatmění Měsíce podtrhuje téma úplňku.

Novoluní nastane 14/12/2020
Novoluní otevírá novou příležitost posunout se v kariéře. Pracovní postup, nebo nové práce. Ryby čeká podepisování nové pracovní smlouvy. Při novoluní asistuje Merkur se sestupným karmickým uzlem. Zatmění Slunce, které probíhá při novoluní, podtrhuje dané téma.

Úplněk nastane 30/12/2020
Jeho vliv pocítíme prvních 14 dní v lednu 2021.
Úplněk uzavře oblast partnerských či pracovních vztahů. Některé Ryby ukončí situaci na téma dětí a rodinných příslušníků. Uvědomí si, s kým chtějí žít. Důležité téma úplňku je životní nebo pracovní partner.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Ryby mohou nakupovat, utrácet nebo vydělávat peníze. Mars působí spolu s Ceres, takže dostanou zabrat, aby bylo výrazně lépe. Mars v tomto tématu působí až do začátku příštího roku. Ryby budou mít ve financích jasno až v roce 2021.

ZDROJ: INTUITIVNÍ ASTROLOŽKA DANIELA HANNAH

TELEFON: 736 20 15 87 

WWW.ASTROKARTY.CZ

Vaše komentáře

Reklama