Před 7 let jsem založil facebookovou stránku Afirmace, kam jsem původně vkládal krátké obrázkové afirmace od Louise L. Hay s českým překladem. Jenže tyto kartičky brzy došly a já řešil, co tam budu dávat dál. A tak jsem se rozhodl, že tam každý den vložím nějaký svůj krátký text k zamyšlení. Stránka se brzy stala velmi úspěšnou a v tuto chvíli má bezmála 40 000 členů. Afirmace se staly nedílnou součástí nejen mého života, ale i životů mnoha lidí. Častokrát vkládám na stránku myšlenky, nad kterými zrovna přemýšlím nebo o kterých mluvím se svými přáteli.

Když se začaly kupit žádosti o to, že by lidé rádi měli tyto myšlenky stále u sebe třeba ve formě knížky, rozhodl jsem se, že vyberu ty nejúspěšnější afirmace a hodím na papír. Můj dobrý kamarád a vynikající grafik Martin Bušek mi nabídnul, že knížku zpracuje graficky, a tak jsme se společně dali do práce a tohle je výsledek.

Afirmace je knížka pro kohokoliv, kdo se rád zamýšlí nad životem. Ideální je ji mít u postele a každé ráno ji otevřít na nějaké stránce. Mocné síly podvědomí zafungují většinou tak, že si otevřete přesně ten text, který v danou chvíli potřebujete nejvíc slyšet. Tato kniha neobsahuje žádné nové nebo převratné myšlenky, nýbrž připomíná věci, které většina z nás v jádru ví či tuší, ale které všichni potřebujeme čas od času připomenout.

Kniha má formát 15 x 15 centimetrů, je graficky velmi čistá a příjemná, a je proto i výborným dárkem pro kohokoliv.

V tuto chvíli by měla být k dostání ve všech knihkupectvích. Na internetu ji lze objednat ZDE. Na Slovensku si ji můžete koupit ZDE.

Upřímně doufám, že se vám bude líbit a udělá radost vám i vašim blízkým. Kéž vám texty v knize zlepší náladu, poradí a inspirují k lepšímu a šťastnějšímu životu, který začíná tím, že změníme úhel, jakým se na věci díváme!

 

S láskou,

Honza

 

 

 

afirmace-zodpovednost.jpg

 

afirmace-krize.jpg

 

afirmace-strach.jpg

 

afirmace-u-prdele.jpg

 afirmace-vnitrni-mir.jpg

 

 

 afirmace-zazrak.jpg

 afirmace-teseni-se-na.jpg

 afirmace-slunce.jpg

 

afirmace-vzdelani.jpg

 

 afirmace-u-prdele2.jpg

 

 18699472_10211530454650299_2956208338920182725_o.jpg

Převzaté ze stránek http://www.janmendel.com

Vaše komentáře

Reklama