Ralph Smart: Jak odvápnit vaši šišinku mozkovou

Naši předkové poukazovali na šišinku jako na sídlo duše. Sídlo intuice. Dávala se do souvislosti s proroky a jasnovidci, s lidmi, kteří mohou vidět věci dřív, než se stanou.

00307

Není to tak dávno, co si vědci mysleli, že šišinka je bez mimořádného významu. Teď však můžeme vidět, kolik toho pro tělo koná. Podobá se borové šišce. Nicméně pokud ji rozříznete a otevřete, uvidíte, že její nitro připomíná pruty a kužely podobné sítnici našich očí. To je důvod, proč ve starověkých kulturách hovořili o šišince jako o vnitřním nebo třetím oku.

sisinka

Měli bychom si uvědomit, jak mocná šišinka mozková je. Objevil jsem na své cestě 5 způsobů jak odvápnit šišinku mozkovou a takto pomoci ji aktivovat. Díky tomu můžeme opět začít využívat svoji nekonečnou sílu, protože být svobodný je naše právo, které máme od narození.

 

1. Přejděte na syrovou stravu.

Možná je těžké se vzdát masa, ale já jsem přišel na to, že čím více jíte přirozené stravy, tím více se šišinka aktivuje. Musíte se odlehčit, jedině tak můžete vzlétnout. Jezte „superfoods“ jako je spirulina a chlorella, protože tyto obsahují enzymy, které pomáhají šišinku odvápnit. Bylinky jako je petržel také pomáhají šišinku odvápňovat.

raw

Na šišinku se vždy pohlíželo jako na záhadnou žlázu. Vaše žlázy jsou vašimi čakrami. Mnoho jídla, které jíme – mléčné výrobky, sýry, maso – vás zahleňují. Svojí podstatou jsou kyselé. Abychom odvápnili šišinku mozkovou, musíme jíst více stravy na zásadité bázi. Já jsem to na své cestě musel udělat, musel jsem se vzdát masa – bylo to těžké, protože jsem dřív maso miloval, chodil do KFC a dával si hamburgery. Ale jakmile jsem změnil stravu, ucítil jsem, jak mi okamžitě vzrostla má vibrace.

 

2. Mnoho z nás si neuvědomuje, že voda v našich domovech – kohoutková voda – je plná fluoridů.

Díky nim šišinka mozková vápenatí. Jsou dva druhy fluoridů. Je jeden typ fluoridu, který se dostává do našich domovů – je to fluorid sodný. Je velice jedovatý pro tělo a kalcifikuje šišinku, protože je plný kovů, jako je arzén, olovo, hliník. Druhým typem fluoridu je fluorid vápenatý a to je přírodní minerál, který můžete najít v půdě i v přírodní pramenité vodě, proto abychom aktivovali šišinku mozkovou, musíme pít zásaditou vodu. Pokud pijeme vodu ze systému, který vodu čistí, to co dělám já je, že vždy do vody přidám citrón. Citrón a citrusy tvoří v těle zásaditý stav.

Fluorid můžete najít i zubních pastách. Safra – ty jsou všude. Když přejdete na zubní pasty bez fluoru, udělá to zázraky. A to může být dobrá cesta, abychom začali aktivovat šišinku. Můžeme začít vidět, že šišinka mozková je vnitřní portál, který nám zprostředkovává přístup k jiným dimenzím. Fluorid způsobuje tvrdost vnitřních stěn šišinky mozkové. Řekněte fluoridu: ne! Jinak budete mít zvápenatělou šišinku, a to rozhodně nechcete, že?

fluorid

 

 

3. Obejměte temnotu.

Hlavní funkcí šišinky mozkové je produkovat melatonin a to řídí cyklus, ve kterém se tělo probouzí a usíná. Temnota je báječná. Celý vesmír je naplněn temnou hmotou. Temnota je záhadou. A jakmile jsme schopní ji přijmout tak, jak jsme schopní přijmout světlo, staneme se jednotní s podstatou, staneme se úplnými. Takže jakmile jste v temném prostoru, v podstatě produkujete více melatoninu, v podstatě aktivujete šišinku mozkovou. Byla napsána skvělá kniha, která popisovala, jak na začátku času moderní elektřiny hodně lidí klesla do nižší vibrace. Všechny ty žárovky, co jsou kolem nás… Viděl jsem to na vlastní cestě. Jde o to, že jsme stvořeni tak, abychom následovali náš přirozený biorytmus. Měli bychom jít spát se západem slunce a to je velmi těžké, protože mnozí z nás žijí ve společnosti, která klade důraz na momentální uspokojení. Společnosti, která funguje 24 hodin denně, kde odpočívat je hříšné. Takže ačkoli musíme používat fluorescentní žárovky, na mé cestě jsem se naučil občas používat svíčky. To pomáhá odvápňovat šišinku mozkovou.

 

4. Dívání se do slunce (sun gazing)

Mnoho z nás nosí sluneční brýle. Já jsem kdysi nosíval sluneční brýle nepřetržitě. Pak jsem přišel na to, že slunce stimuluje šišinku mozkovou. Na toto téma existuje mnoho studií. O prospěchu dívání se do slunce. Ano, někdy může být slunce příliš intenzivní, proto nejlepší doba na dívání se do slunce je, když slunce není příliš horké. Může to být první věc, kterou uděláte ráno v 6 hodin, v momentě kdy slunce vychází, takto můžete nečerpat vitamín D, takto můžete procítit své tělo a cítit se skvěle.

Sungazing-1

 

 

5. Poslední věc, 

která vám může pomoci odvápnit šišinku, jsou jódové doplňky. Jód můžete najít v mořských řasách a může při odvápňování vaší šišinky udělat zázraky, protože je to přírodní nerost.

Nori

Musíme brát na zřetel, že je spousta způsobů jak zvýšit naši frekvenci, naši vibraci. Já vždy říkám: nejjednodušší způsob je Pravda. Užívat si je ta nejrychlejší cesta ke zvýšení naší vibrace. To, že se budeme bavit, je nejrychlejší cesta k odvápnění naší šišinky. Mnoho z nás se odpojilo od sebe sama, byli jsme odpojeni od světa kolem nás, od matky přírody. Zabíjíme zvířata, jíme je, trápíme je, aniž si uvědomujeme, že tímto vlastně bereme na sebe jejich DNA, protože jejich energie se tímto přesouvá. Takže tím, že trápíme a porážíme zvířata, bereme na sebe také jejich bolest s tímto spojenou.

Mnoho lidí mluví o šišince mozkové jako o třetím oku. Já ji nazývám okem prvním, protože naše dvě oči symbolizují dualitu třetí dimenze. Třetí oko působí tam, kde dualita končí. Přesahuje za hranici iluze oddělenosti. V podstatě jím vstupujeme do jiných dimenzí.

Jóga pomáhá odvápnění šišinky mozkové, pomáhá ji aktivovat. Přihlédněme k tomu, že tělo je nevědomá mysl. Tělo, duch a mysl – tato trojce je propojena. Jakmile můžeme pohybovat energií kolem našeho těla, začínáme aktivovat naše třetí oko. Jde o to, že pokud jsou energetická centra našeho těla – meridiány – zablokovány, je to velký problém, protože tok energie nemůže dosáhnout na šišinku mozkovou, nebo korunní čakru.

Všechny žlázy v těle jsou propojeny – všech sedm žláz. Používám pro to podobenství o 7mi pohárech vody: Jakmile se rozlije energie z jednoho poháru – jedné žlázy – ostatních šest to musí kompenzovat. Proto je tak naléhavé odvápňovat šišinku mozkovou, aktivovat ji, probudit se do naší nekonečné síly. Protože zároveň tímto pomůžeme každé buňce v našem těle, protože tělo je jedinou buňkou – jen jedinou. A my všichni jsme jen buňkami ve větším těle, kterému říkáme

Země. A Země je jen buňkou v ještě větším těle, kterému říkáme vesmír a galaxie – pokračuje to takto dál a dál, takto bychom mohli pokračovat donekonečna, zastavme to tedy raději tady.

Pokud chceme odvápnit naši šišinku mozkovou, musíme pohlédnout na náš vztah k technologiím. Mobilní telefony a počítače produkují frekvenci L – to znamená obzvláště nízkou frekvenci. Vytváří záření a to omezuje šišinku mozkovou a její schopnost produkovat melatonin.

Na své cestě jsem objevil, že šišinka mozková je říše nekonečna. Proto i když svou šišinku mozkovou zaktivujete, jde o nepřetržitý proces. Na co jsem však přišel, je to, že v okamžiku, ve kterém si uvědomíme, že jsme tvořeni ze stejné látky, z jaké je vesmír, začíná proces odvápňování naší šišinky. Když prohlédneme, že jsme to my sami, co hledáme, síla je na naší straně – když přestaneme externalizovat naši sílu. Vezměte si ji zpátky – prostě po ní chňapněte! Pak začnete svou šišinku odvápňovat. Není větší síly mimo vás samých. My jsme Země. My jsme VŠECHNO, co v existenci je.

Musíme si také uvědomit důležitost šišinky mozkové při lucidním snění. Šišinka produkuje DMT (Dimethyltryptamin), což je přírodně se vyskytující halucinogen podobný LSD, ale přírodní. Proto si musíme říct – dobrá, teď mi to dochází, to je důvod, proč chtějí odvápňovat šišinku mozkovou. Protože v momentě, ve kterém začnete aktivovat svou šišinku, stáváte se velmi mocnými. Začnete klepat na dveře říše nekonečna, začnete vidět, že jste multidimenzionálními bytostmi, které prožívají zkušenost člověka. Začnete vidět, jak zákony, které vytvořil člověk, nás na této planetě zotročily.

Přestaňte se dívat na televizi. Televize vašemu vidění říká lži, přispívá zavápnění vaší šišinky, protože na této planetě se toho děje tolik a my žijeme v informačním věku, ale odvápňování vaší šišinky začíná, jakmile začnete rozpoznávat, že Síla je uvnitř.

Jsme tu, v přírodě, nekonečné vody, ponořte se znovu hluboko do nich. Zůstaňte v pohodě a zdraví. Mír

Ralph Smart

 {youtube}tSZQdNQ2yTM{/youtube}

Preklad pre Novú Zem: Dewi N Ka 

Titulky a spracovania: Juraj

Tento článok je preklad z pôvodného videa a je ho možné v neskrátenej a neupravenej podobe šíriť nekomerčným spôsobom s pridaním zdroja www.novazem.info vrátane všetkých už uvedených zdrojov a celej tento poznámky.

 

Jak odvápnit vaši šišinku mozkovou. Proč bych to měl vlastně chtít? Co je to vlastně ta šišinka? Je to žláza uvnitř vašeho mozku. V těle se nachází sedmero žláz: pohlavní žlázy, nadledvinky, slinivka břišní – pankreas, brzlík, štítná žláza, hypofýza, a šišinka mozková.

Image 068

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama