PŘEMÝŠLÍME – ŽÍT ODDĚLENĚ

Ráda bych věděla jak vyřešit svou situaci ohledně manželství. momentálně jsme ve fázi kdy přemýšlíme zda zkusit žít odděleně. Máme 2 děti a zkoušíme se spolu po  13 letech naučit žít. Vím že mám velký podíl na našem problému a snažím se ho řešit, ale nevím jak je to s manželem, je v této oblasti uzavřený.

Poradíte? děkuji Jana

22.2.2011

Ahojíček Jani,

Jani….na stránky pokud se chceš přihlásit…. Tak jak je registrace, tak na to neklikej :o)….dole pod tím jsou políčka kam se vpisuje jméno atd….to taky přeskoč a pak dole pod tím je krom jiného….vytvořte jej tak tady si vytvoříš svoje přihlašovací jméno atd. Bohužel to nemůžu ovlivnit, protože takto je program Joomla na kterém stránky fičí nastaven….taky se mi to zdá nepřehledné a docela nelogické….ale fakt s tím prozatím nejde nic dělat.

Tak a teď k tvému dotazu:

Nejsem poradce partnerských vztahů… od toho jsou manželské a předmanželské poradny, ale nedalo mi to a zkusila jsem si vás nakreslit, třeba ti kresba přece jen něco poodhalí, co si nechceš připustit a nebo nechceš vidět…tak se  na to pojďme podívat.

Jaňulo, vy už jste více méně rozhodnutí, že od sebe půjdete. Manžel se zakreslil daleko od tebe…. Přestože oba máte smysl pro rodinu, tak pro tu kterou máte….tam jste každý někde jinde… nejste sehraní a nedoplňujete se tak jak by se od rodičů, manželů…tak nějak očekávalo. Navíc…oba máte zablokovanou sexuální čakru…a taky to znamená, že do vztahu nemáte už nějak ani chuť…nějak vám to nejde. Srdíčka sice máte otevřené…ono nejde zapomenout na to hezké co mezi vámi bylo a svým způsobem se pořád ještě máte rádi, ale říct si to…to už neumíte… do ohýnku lásky nepřikládáte ani jeden polínka a ten pomalu vyhasíná. Spíš bych řekla, že vyhasl a že zbylo pár jiskřiček, které by se sice daly ještě rozfoukat, ale to byste museli chtít oba.  Krční čakra… hm…to je špatné…nedokážete spolu mluvit…řekla bych že je u vás dusivé ticho….vaše komunikace je jen na tom, co si musíte říct… ale nic víc….komunikace vázne a ono je všechno o komunikaci… pokud si nedokážete říct co od sebe vzájemně očekáváte, co k sobě cítíte…tak si pak jen domýšlíte a ticho se tím jen prohlubuje. Intuice… je rovněž zablokovaná…. Vy si nevěříte… a myšlenky…….ty už máte každý úplně někde jinde.

Jani, není to dobré……..nebudu ti nic nalhávat….ale jediné co ti můžu napsat…je …že občas potřebujeme něco ztratit abychom si uvědomili hodnotu té ztracené věci… píšu věc, ale vím, že víš jak to myslím. Možná to bude ten správný krok co pro sebe můžete udělat…pokud půjdete od sebe…tak je možné, že si oba uvědomíte, co pro vás rodiny, láska, vy – vzájemně znamenáte…. Že si chybíte, že život je najednou prázdný…..ale jak jsem již psala……nejsem profesionální poradce…jen laik z vlastních zkušeností….samotné rozhodnutí, co s tím uděláte je jen a jen na vás. V každém případě… zkuste si rozumně s otevřenýma srdíčkama promluvit…neskákejte si do řeči… nechte jeden druhého mluvit, ikdyž nebudeš souhlasit…nech ho mluvit… a on tebe…..jen tak se něco můžeš dozvědět.

Tak to je ode mě asi vše……..víc ti toho nenapíšu… co cítí manžel a jak to v sobě má zpracované….to mi nepřísluší se na to ptát, ale ty se můžeš ptát jeho….tak se ptej…kdo se neptá nic se nedozví…

Měj se a směj se… vím, teď to nejde…..ale snad najdete řešení…..

S láskou………..Zrzka

23.2.2011

Ahoj Zuzi,

je to dokonalé jak jsi to vystihla, přesně to mi řekl ještě ten večer než jsem si to od tebe přečetla, musíme chtít oba a bude to určitě těžké, čas ukáže. Je ještě nějaké cvičení jak si urovnat čakry kromě komunikace atd?

Jinak moc děkuji za odpověd, budu se snažit aby jsem rodinu udržela, manžela si musím naučit víc vážit a nebrat věci jako samozřejmost. Děti máme moc hodné tak je to na nás.čas ukáže.

P.s.  nevíš ještě náhodou kontakt na někoho kdo by mi řekl jestli máme vhodné místo na bydlení? bydlíme blízko trafa a stále mi vrtá hlavou jestli jsou z toho nějaké špatné zony.

díky Jana

25.2.2011

Vaše komentáře

Reklama