PRAVDA O TALISMANECH

náhled obrázku

který se mnou absolvoval různé zkoušky…. Jsem jedna z těch, která když jela do porodnice, nebo na operaci, tak jsem neodmítla mamku a ráda si od ní vzala růženeček…. , který jsem nakonec dala Janičce, která se mnou v nemocnici ležela, umřelo jí miminko a ona měla taky na mále… a ona ho ode mne ráda přijala. Jsem jedna z těch, která ráda vyzkouší různé náramky, a všechno možné….si potřebuju vyzkoušet na vlastní kůži…abych se přesvědčila, zda to funguje nebo ne. V dnešní době se setkáváme s různými výrobky, prostředky, které nám dealeři nabízejí a vychvalují…. Některé opravdu fungují… jiné ně… je to různé… víte jak se to říká…věř a víra tvá tě uzdraví….

náhled obrázku

Nedávno jsem dostala od Julky na semináři figurku andělíčka a pomalovaný kamínek… který když pomalovávala….tak u toho na mě myslela…a tak energii, kterou do malování vložila… byla ušitá na mě a pro mě :o).

Ráda kamínky i druhé obdarovávám…. když maturovaly moje děti a jejich kamarádi…kteří se u nás stavili, vyfasovali pro štěstí ode mě kamínek…většinou bledě modrý (barva krční čakry) aby jim to u zkoušky kecalo :o)….

TALISMANY, AMULETY, NÁRAMKY, ANDĚLÍČCI… a další a další věcičky, kterým přisuzujeme vlastnosti ŠTĚSTÍ… jsou pro nás takové berličky… opora…jistota… Nic špatného na tom není, když jich máme sebou, ale pozor, abychom nedopadli jako Mr. Bean… když si je u testu všechny vyskládal na lavici, tak pomalu neměl místo na psaní pro sebe :o).

{youtube}98V9cEYe6-A{/youtube}

ALE POZOR VŠEHO ZASE S MÍROU A TZV. ROZUMEM

Pokud se na tyto věci budeme upínat a lpět na nich…. Tak se nám může stát zbytečný průšvih!!!

Jdete na zkoušku a svůj talismánek si zapomenete v jiné kabelce…. A zjistíte to cestou a nebo těsně před zkouškou, kdy si talismánek chcete pro štěstí poplivat :o) a pomazlit se s ním a požádat ho o pomoc….a ejhle… on je doma….

Co nastane? Zmatek, histerie, přesvědčení, že zkoušku neuděláte… začnete panikařit a vaše přesvědčení, že si vytáhnete zrovna otázku, která vám u učení nelezla do hlavy…se nakonec splní….a vy samozřejmě tuto okolnost přičtete zase tomu, že jste sebou neměli tu svou hračku….a i ti víc na ni začnete lpět a přisuzovat jí ještě větší magickou schopnost.

EPO

Tak samo je to i s náramkami…zapomenete si ho ráno na sadit, a celý den vám buší srdce… máte zvýšený tlak… všechno se s vámi motá…. Až si ho doma nasadíte…okamžitá úleva se dostavuje. Je to stejné jako když někomu dáte růžovou lentilku… jako zaručený prášek od bolesti.

Trošku pro zpestření a zasmání ODBOČÍM :O)

Schválně to zkuste…dejte si do zajímavé flaštičky od léků… několik růžových lentilek…a jak bude kolegu bolet hlava…tak mu poskytněte první pomoc… za pár minut bude po bolesti a bude vás plácat po zádech… a vyptávat se co je to za lék. No a to nemluvím o bledě modrých pilulkách… kdybyste do flaštičky od viagry dali nějaké podobné bonbónky…tak ten komu tento zázrak nabídnete…vás buď usouloží a nebo druhý den bude v práci úplně vyšťavený z toho jak celou noc s partnerkou divočil :o).

náhled obrázku

NÁSLEDUJÍCÍ ODSTAVEČEK… NEBERTE DO SLOVA…VŠÍMNĚTE SI RADĚJI MYŠLENKY, PODSTATY A PRAVDY, KTERÁ SE ZDE OBJEVÍ.

Nedávejte věcem nadpřirozené vlastnosti…nelpěte na nich… mějte je rády, tak jako je mám ráda já… ale když si kameňáčka zapomenu doma… tak jsem v klidu.

Pokud už musíte mít talisman… tak ať je vašim talismanem BŮH


…. Toho doma nikdy nezapomenete… BŮH  je ve vás… ve všem…všude…. Nelze ho doma zapomenout… věřte BOHU (chcete-li… vesmíru, univerzu… atd) že on se postará o to, aby vše dopadlo tak jak dopadnou má….aby to dopadlo v zájmu vašeho dobra, dobra ostatních a dobra celého vesmíru.

náhled obrázku

RADA PRO ZÁVISLÁKY NA PŘEDMĚTECH-TALISMANECH

Může se stát, že jste opravdu někdo na svém talismánku závislý… a abyste přešli pohromě…. Mám pro vás jednu maličkou radu…. Hoďte se do klidu, nezmatkujte…a představte si, jak vaše srdeční čakra… a talisman se propojujete… mezi prsama je srdeční čakra….tak si představte jak z tohoto místa, jde proud energie k vašemu talismánku (amuletu, kamínku, náramku) a jeho energie se k vám vrací zpět.

Lidičky…..mějte se a smějte se….a věřte…že bůh je ve vás, ve všech bytostech vesmíru…. je všude kolem….AŤ JE BŮH VAŠIM TALISMANEM.

 

S láskou, radostí, smíchem, něžností pro vaše porozumění napsala

Vaše Zrzka

28.9.2011


Jsem jednou z těch, která po kapsách nosí kamínky, kaštany, atd…. jsem jedna z těch, která když šla maturovat, tak si vzala svého „KAMEŇÁČKA“ panáčka z kamínků,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama