MÁ SMYSL SETRVÁVAT VE VZTAHU?

bol mi velkou oporou aj stale je a velmi ho milujem,ale on ma za sebou 6ročny vztah a mam pocit že sa z neho stale nespametal nechcem aby som bola len niejaka utecha.naozaj ho velmi milujem a som ochotna sa ho aj vzdat ak by mal byt stastnejši..

dakujem vam velmi pekne za odpoved

Zuzana

13.8.2011

Ahojíček Zuzko,

Hned v úvodu bych ti chtěla napsat, že každý kdo do našeho života vstoupí, tam má s námi určitou dobu být a že každý partner je v současné době pro nás tím pravým….tak je to i s tvým přítelem…. Je pro tebe teď tím pravým. Neměla bys přemýšlet a spekulovat nad tím… jak dlouho spolu budete, ale měla by sis užít a prožít každou chviličku s ním, vychutnat si každé slovíčko a cit, který k němu cítíš… to jen v úvodu. Takže moje odpověď je…. MÁ TO SMYSL a možná i hlubší smysl, než si dokážeme připustit.

Ale ať moje odpověď není jen tak všeobecná…já se na vás mrkla pomocí AK a toto se mi zakreslilo:

Srdíčka máte k sobě oba otevřené…v pozemských věcech si rozumíte a jste jako jedna bytost. Chuť do vztahu a přitažlivost pociťujete stejně…problém je v tom, že si nedokážete říct slova, která cítíte v srdíčku…oba s tím máte problém a díky tomu se pak v roli partnerů moc necítíte … je tam blok…díky tomu i intuice vůči sobě pokulhává… nevíte jeden od druhého co čekat a jak na tom jste. Takže problém ve vás vidím převážně v komunikaci…. Od ní se pak blokujete a nedokážete si lásku, kterou k sobě cítíte prožít. Někdo musí začít…když se mu otevřeš se svým srdcem, on udělá to samé… nemá cenu se bavit o tom co jste prožili s jinými partnery… na to se vykašlete… pro vás je důležité si povídat o tom co k sobě cítíte a co od sebe vzájemně očekáváte atd.

Měj se a směj se…. a žij teď a tady se svým ….pro tebe teď pravým partnerem.

S láskou……tvá Zrzka

15.8.2011

chcela by som sa spytat či ma zmysel zotrvat vo vztahu s mojim priatelom Miroslav *******a ja Zuzana *******.ja som rozvedena s dvomi detmi a s Mirkom sme sa stretli prave v čase mojho rozvodu,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama