DRŽTE SI KLOBOUKY…..FIČÍME

jak jsou na vás ze všech stran vyvíjeny tlaky, kterým musíte čelit a občas je zvládáte lehce, jindy těžce, jak se všechno zrychlilo. Slíbila jsem vám, že vám k tomu napíšu pár řádků, abyste věděli, že v tom nejste sami. Pojďte se se mnou společně zamyslet, proč to tak je… a jak tomu všemu čelit.

TROŠKU HISTORIE:

Člověk se vyvíjí a stále něco vymýšlí a zjednodušuje (tím pádem i zrychluje) si svou práci a svůj život.  Vynechám spoustu toho, co člověk vymyslel a zdokonalil….ale pro příklad jen uvedu, jak se zrychlil přenos informací.

Dřív človíček napsal psaní a vyslal posla, který na šemíkovi několik dní zdolával sedmero hor a řek….a teprve předal po úmorné cestě psaní a pak převzal odpověď, kterou stejným způsobem musel človíčkovi doručit. Čas běžel dál … koně a posly nahradily vlaky, auta a hlavně pošta (její systém) a její doručovatelky. Ještě dnes si pamatuju, když jsem psala dopis a házela do poštovní schránky….že trvalo přibližně tři dny, než moje psaní dorazilo k někomu :o). Netrvalo to tak dlouho a poštu „klasickou“ nahradila pošta e-mailová…to je rychlost ŠUP LUP …napíšu, odešlu a za chvílí mám odpověď v e-mailové schránce. (vynechám telofony, internet jako takový, televizi, rádio a další a další vynálezy, které v dnešní době  usnadňují a zrychlují naši práci, přenos informací atd.)

Tuto „omezenou“ a kratičkou historii jsem měla potřebu napsat, abychom si uvědomili, že zrychlení….není jen o tom, že probíhá nějaká transformace, přepólování země a změna vibrací….o čem se píše v souvislosti s rokem 2012…..toto zrychlování probíhá od samého počátku člověka na zemi….. jen v posledních letech nabralo na síle a obrátkách…. Tuto změnu a rychlost zaznamenává naše fyzičko a hlavně psychično. Tělo člověka se také změnilo i psychika….jen v poslední době, díky vymoženostem, které nám současná doba poskytuje to občas nezvládáme (nestíháme…je to občas rychlejší než jsme schopni pojmout), tak jak bychom chtěli… fyzické tělo i naše psychické rozpoložení dostává na prdel… hold…něco za něco…za všechno se platí…a my v současné době platíme svým zdravím, které souvisí s depkami a stresy. Jakmile není OK psychika, odrazí se to na našem zdraví a samozřejmě někdo to může pociťovat i obráceně….má pocit, že až zdraví dostane na prdel, teprve se to odrazí na zdraví…. Je to jen o vnímání …. jak to stíhá človíček registrovat.

 

 

SOUČASNOST:

Když se ohlédneme a zrekapitulujeme si poslední rok našeho života, tak žasneme nad tím, čím vším jsme si museli projít. Odehrálo se toho opravdu hodně…. Na prdel dostala nejen naše psychická stránka, ale i fyzická…. Někde končili vztahy, jinde zaměstnání,  přátelství, někdo ztratil domov – střechu nad hlavou, dochází nám síly, zdraví … smrt nás navštěvuje ve všech sférách. Je třeba si uvědomit, že smrt je jen konec něčeho….a něco tím že skoční, dává prostor pro to nové…co k nám přichází.

Často slýchávám jak někteří lamentují nad tím, jak je tato doba zvrácená, kolik příkoří a neštěstí nás provází….jak by chtěli žít v jiné době a nebo raději vůbec…někteří zas prohlašují jak se těší na konec světa, protože se budou mít líp….. Zkuste opět nahlédnout do minulosti…. Co zjišťujete? Možná ta doba, ve které žijeme je proti jiným dobám daleko víc mírumilovnější… smilstvo, podrazy, tyranie, vraždy (mezi rodinnými příslušníky), války…atd… to tady bylo už dřív a nechce se mi rozepisovat otročinu a vše s ní spojené, kterou si člověk musel projít. Ti kdo hlásají jak se budou mít dobře, až budou na jiné planetě …jak to ví, jak si tím mohou být tak jisti, když každý doba …má své pro a proti?  Kdo věří na reinkarnaci, tak ví, že si odžil již v dobách minulých svůj život a to co prožívá dnes, tak si tam nahoře kdysi naplánoval….jako zkoušku, aby mohl napravit to, co v tom minulém životě nezvládl….aby jeho duše mohla z pochopení růst a vyvíjet se dál…. Není potřeba se šťourat v minulých životech, ani si bájit ty budoucí…. Je potřeba žít tady a teď a přijímat zkoušky, které jsme si připravili.

 

BUDOUCNOST:

Máme v našich rukách…v našich myšlenkách. To nad čím dnes přemýšlíme, se stává další dny naší skutečností. Hlavně u myšlenek v poslední době pociťuji „převibrování“ země… naše myšlenky se plní daleko rychleji než kdy před tím. O tom jsem už napsala článek kdysi a tady je na něj odkaz …klikni ZDE. Jen si prosím uvědomte, že síla myšlenky je mocná a když ji vyšleme do éteru, tak vesmír nerozlišuje co je dobré a co špatné….čeho se bojíme a co si opravdu přejeme….a tak nám plní co nám na mysli vidí :o). Strach …v naší mysli dokážeme prožít daleko intenzivněji než naši radost a přání, které opravdu chceme….tak se nedivme, že přehluší ty ostatní myšlenky, (které si opravdu přejeme, aby se stali skutečností)…. a vesmír slyší a plní převážně naše strachy.

Hlídejme si myšlenky….a nejen je…ale i skutky. To co dáváme, to se nám vrací. Na PRAVDIČKÁCH je spousta článků (nejen na PRAVDIČKÁCH….existuje spousta dalších stránek)….jak z mého pera, tak z per převzatých. Moje články jsou prožité pravdičky, podle kterých žiju…. Nejsem suchý teoretik….když už píšu, tak píšu o tom, co mi pomáhá, co udržuje můj optimismus a víru v dobro….. přijímám život se vším, co mi do života přináší…. V tom co na první pohled vypadá zle… se snažím nevidět jen to bolavé….ale snažím se vidět i to co mi to má říct, kam mě to má posunout, co by mohlo být, co by mohlo nastat, kdyby zrovna to či ono mě nezastavilo, nestrhlo na kolena…. Hold někdy nechci slyšet a tak musí přijít rána a podtržení nohy, abych sebou sekla….a když už se válím po zemi….tak přemýšlím jak vstát a proč jsem padla na čuněnku :o).

 

TEORIE BYLO DOST…. ZAČNĚTE JI PRAKTIKOVAT DO SVÝCH ŽIVOTŮ

Vím, že spousta z vás má mnoho načteno, že dokáže poradit druhému…..ale také vím, že sami na sebe zapomínáte a pak se v tom plácáte. Nejen na PRAVDIČKÁCH je spousta článků, které vám radí jak se odrazit ode dna…. Jak zvládat stres a pres, smutky, boly a pocit samoty…. Když už se na ta kolena dostanete…..fajn….vydýchejte se ….ale pak vstaňte….a zase vyjděte. Jo…já vím, co vám teď v hlavě letí….to se ti to kecá Zrzko…. To se lehce řekne :o)….  Nemám ráda dlouhé články a kdybych tady měla popsat jen poslední dny, jak jsem praktikovala své pravdy do situací ve svém životě….tak by vás to čtení už přestalo bavit….a tak si dovolím během pár dnů (možná hodin) napsat další článek…. Zabiju tím dvě mouchy jednou ranou :o)…. Snad vás to přinutí k zamyšlení se…..a ta druhá moucha bude o tom, že nebudu muset odpovídat na všechny ty e-maily, kde se mě ptáte, jak se mi po operaci vede a jak to zvládám…..  Každopádně si vážím vaší starostlivosti o mě a věřím, že na praktickém příkladu zrovna z těchto dnů, které jsem prožila a prožívám se poučíte se mnou….a pochopíte…. Čím si i vy můžete pomoct…. Zkrátka….praktikovat teorii do života.

 

Tak se zatím mějte a smějte….

S láskou …..vaše Zrzka

8.12.2012

Vaše komentáře

Reklama