VZTAH,CO S TÍM

Mám problémy dlouhý čas a tuším, že to může souviset s něčím z minulých životů. Co vidíš a hlavně co s tím?

A druhý dotaz co já a alternativní metody (mám RI, Shambalu, zkouším tarot, kyvadýlko), budu to někdy využívat nejen pro sebe?

Díky moc za odpověď

Lenka

7.10.2010

Ahojíček Leni,

Tak tady je odpověď pomocí AK.

Oblast partnerství…jelikož jsi mi nenapsala, jestli jsi v nějaké vztahu či nikoliv, ptala jsem se obecně a ty mi ve vztahu vycházíš docela jako dominantní žena. I když působíš na venek sebevědomě, tak to tak není….srdíčko máš krásné a umíš dát lásku, ale v partnerství tou svou láskou toho druhého omotáváš a nedáváš mu určitou svobodu, jakou by měl mít…i když je ve vztahu s tebou. Nikdo nám nepatří, nikoho bychom neměli vlastnit, ale ty když se zamiluješ, tak toho druhého nenecháváš dýchat a navíc krční čakra…..jsi docela upovídaná a umíš svými slovy tzv. rýpat a bodat. Tvoje intuice, je krásně otevřená, ale nevěříš ji, je tam blok…a duchovní svět….ten máš hodně otevřený. Co k tomu dodat……co by se s tím dalo dělat? O tom je popsané v dalších příbězích, které jsou v sekci VZTAHY uvedené a já bych se jen opakoval….zkus se v nich trošku pojít a pročíst si  a určitě nalezneš další odpovědi pro sebe….

Na tom jestli budeš své dary v podobě alternativních metod využívat pro dobro ostatních….je jen ve tvých rukou. Pokud tvůj hlavní záměr bude v tom, že to bude pomoc pro druhé, že to bude v zájmu tvém i ostatních…pak věř, že se ti tyto dvířka sami otevřou ve správnou chvíli……pozor na vidinu odměny. Pokud je pomoc spojována víc s odměnou než se zájmem dobra….pak se umí dar seknout…. Určitě má být léčitel nebo duchovní poradce odměněn….jen to nesmí být jeho hlavní cíl.

Přeju ti Leni, abys pochopila co jsem ti tím chtěla vším říct…. Jsi duchovně dost daleko a tak ti nebudu usnadňovat tvojí cestu….co máš dělat….nepotřebuješ vodit za ručičku….poslouchej svou intuici, ta tě správně navede…kudy tudy za šťastným partnerským vztahem.

Měj se a směj se Leni….smích otevírá srdíčko a to pro další práci s lidmi je hodně důležité…s láskou pro tebe nakreslila a napsala Zrzka

9.10.2010

ps: MINULÝ ŽIVOT SE MI NEZAKRESLIL, TAKŽE TO NEBUDE PRO TEBE DŮLEŽITÉ A ŘEŠENÍ JE V NALEZENÍ PROBLÉMU V TOMTO ŽIVOTĚ

Ahoj Zrzko,

děkuji za tvůj čas a odpověď pomocí AK. to co jsi mi napsala určitě dává smysl a nacházím tam odpovědi.

Jen mám ještě potřebu napsat něco k té první části.

píše: „ty mi ve vztahu vycházíš docela jako dominantní žena. I když působíš na venek sebevědomě, tak to tak není….“

Víš, ano, působím dominantně a sebevědomě a za tím je křehká a zranitelná bytost a to je o tom, co teď řeším, nebo lépe zase se mi objevuje a proč jsem ti psala: přijetí mé ŽENSKÉ stránky, mám  s tím problém, proto nasazuju masku suveréna nebo používám spíš své mužské kvality/strategie chování. jakoby to šlo ode zdi ke zdi…

a proč jsem se ptala na spojitost s minulostí – připadá mi těch situací kolem jednoho tématu příliš (i když možná máš pravdu a v současné chvíli je splaceno):

ve zhruba 5 letech jsem měla komplikace po operaci slepého střeva, velký zánět v břiše včetně gynekologických potíží. jak moc to bylo vážné mi vlastně nikdo neřekl, ani máma-zdravotnice, takže jsem nikdy neřešila, jestli budu mít děti, prostě jsem s tím počítala

v dětství otec, který nikdy nepochváli, jen kritizival, nikdy jsem nebyla jeho holčička

v pubertě dost mindráků a první milostná zkušenost (nepříliš slavná až na vysoké – nemůžu se s tebou milovat, jsi panna)

po vejšce první vážnější vztah, ovšem s tím, že on měl panickou hrůzu z toho, že by měl vlastní děti, takže to jaksi vyšumělo

a pak přišel vztah, který byl podle mě jednoznačně karmický – muž, rozvedný (manželka mu byla nevěrná, pořídila si dítě s jiným, protože on sám byl impotentní..) o 20 let starší, s pověstí proutníka. on mě naučil radovat se ze svého těla a sexu, mělo to však jeden háček, jakmile se objevili nějaké silnější city, odtáhl se. vysvětlení – ty budeš jednou chtít vlastní děti, já se do tebe nemůžu zamilovat.kdybych tenkrát věděla, že ty děti mít nebudu, možná by bylo všechno jiné. ale tehdy jsem měla na něj vztek, já byla ochotná žít vedle něj bez dětí a on mi tu šanci nedal. trvalo to víc jak 4 roky a já jsem musela fyzicky odejít, abych se vy manila

dlouho a vlastně dodnes nepřišel žádný muž, ke kterému bych cítila totéž nebo něco podobného, možná jsem si to i nějak zakázala, byly vztahy čistě jenom o sexu, proč to nenapsat … později vlastně nebyly vtahy žádné, přibývala kila navíc a hlavně byly k řešení jiné věci (umírala mi maminka, problémy v zaměstnání)

před 4 lety jsem radikálně změnila život:  změnila jsem zaměstnání, přestěhovala se, začala doslova od nuly. dneska mám vlastní byt, jsem vyvázána z rodinného majetku, mám slušnou a dobře placenou práci. dnes je mi 43, momentálně jsem bez partnera, s tím, že už vlastní děti nepřijdou jsem vyrovnaná…nejsem nešťastná, snažím se užívat si co mám ráda, mám přátele ALE cítím potřebu uzdravit  a podpořit ženu v sobě, být víc kreativní a spomalit a třeba i vztah přijde…

děkuji ještě jednou, pokud mi budeš chtít ještě napsat něco k mým řádkům, budu ráda…

jinak se měj krásně a přeji tobě vlastně vám všem třem hodně síly, inspirace a dobré nálady

věrná návštěvnice vašich stránek

Lenka

10.10.2010

Ahojíček Leni,

Díky za zpětnou reakci. Vím, že to vypadá že prosazujeme metody, které máme uvedené na stránkách, EFT, Hó oponopono, detoxikaci atd. Ono to není, že to tak vypadá, ono to tak je a to díky tomu, že s tím máme zkušenosti jak na sobě, tak na lidičkách, kteří za námi něco přišli odťukat a nebo jsme jim to poradili. Takže tímto to radím i tobě…..nejdřív si o tom něco počti, mrkni v blízkosti po terapeutovi EFT a pokud ti intuice řekne, abys do toho šla….tak jdi. Fakt se ti uleví, hodíš se tzv. do klidu a v tom klidu uslyšíš svůj vnitřní hlas, který tě povede.

Leni, já tě chápu ani nevíš jak….to co jsi mi o sobě napsala….tak si toho moc vážím, že ses tak otevřela….to je velký krok pro tebe, že si dokážeš přiznat a že víš odkud pramení problém. Nadváha z mého úhlu pohledu – je obrannou reakcí našeho fyzického těla…. Prožila jsi zklamání, rány, pohrdání, nepochopení a spoustu dalšího a tak není divu, že jsi dostala strach z dalšího vztahu a tak ses začala obalovat.

Jak jsem psala, jsi v duchovnu už hodně daleko a tak ti nechci radit co už víš, ale teď mi to nedá a tak to ber jenom jako připomínku…..Miluj sama sebe, nauč se dívat se na sebe jinak…. Mrkni na video Miluj svůj život, jestli jsi nečetla knížku stejného názvu, tak ti ji doporučuji. Napiš si na zrcadlo rtěnkou nebo tužkou na obočí…..Miluji se a vážím si sama sebe. V předešlých příspěvcích je meditace na pročištění vztahů….mrkni na to a zkus to…..ke všem kteří ti ublížili. Já časem těch meditací dám víc na stránky….ale musí dozrát čas, abych je tam dala.

Pro tebe mám tady zvlášť chuťovečku v podobě meditace.

Klidně si k tomu pusti meditační hudbu…..třikrát se zhluboka nadechni do břicha a pomalu vydechni…uvolni své tělo a začni si představovat sebe samu, jak jsi třeba v parku a vidíš malou tříletou holčičku jak pláče. Rozhlížíš se kolem, ale nikoho kromě tebe a jí tady nikdo jiný není. Jdeš pomalu k ní….je v šatičkách, ušpiněná od toho jak pláče a špinavýma ručkama roztírá své slzičky. Když ji oslovíš a ona zvedne hlavu, poznáváš sebe samu jako tříletou…ptáš se jí…“ jakpak ti říkají a ona odpovídá, že je Lenička a že zabloudil a je tu sama a bojí se“ ty jí řekneš, že jsi taky Lenka a ona řekne, že ví…že tě zná, ale že ty jsi na ni zapomněla. Dá ti svou ruku a ruku v ruce jdete k lavičce, kde ji utřeš slzičky a vezmeš si ji na klín… povídáte si …ona ti vypravuje svůj příběh (tvoje fantazie, tvoje dětství)….i když máš slzy na krajíčku, chlácholíš ji a cítíš jak se Lenička u tebe uklidňuje a ty se jí omlouváš, že jsi na ni zapomněla…Lenička ti odpouští a chytne tě kolem krku a pevně tě stíská a říká ti, jak je ráda, že jste se našli. Povídáte si tak dlouho dokud je co povídat. Pak Lenička řekne….začnu se pomalu zmenšovat…..až budu minipidíček, tak mě podrž ve svých dlaních a pak si mě vlož do srdíčka…. Ještě se vzájemně postískáte, dáte si pusenky a cítíš šílenou lásku k té maličké Leničce na kterou jsi zapomněla. Lenička se začne zmenšovat až je z ní minipidíček….ty ji podržíš ve svých dlaní, které pak opatrně přiložíš ke svému srdci a Lenička ti vstoupí do srdce…..cítíš nekonečnou lásku v srdci k té maličké k sebe sama…. Ještě zkoušíte spojení konverzace přes srdíčko, který funguje a ty Leničce slibuješ, že každý den si s ní budeš povídat….cítíš,  jak Lenička ve tvém srdíčku spokojeně usíná….a láska tě projíždí celým tělem.

Leni…….. pozmněň si tu meditaci k obrazu svému, aby ti vyhovovala…….pokud se chceš mít ráda jako žena…..začni u děvčátka kterým jsi byla. Mluv s ní každý den, oblékej ji do šatiček, jak bys oblékala svoji holčičku, nech ji růst den ode dne….až z ní bude dospělá žena…….tak se dopravuješ k lásce sebe sama ….k lásce ženy,  která je v tobě.

Tak a to je pro dnešek ode mě všechno……měj se a směj se Leni…. A čisti, a žij dnes a tady….minulost nezměníme, přítomností můžeme měnit svou budoucnost……každý okamžik v našem životě je jedinečný….tak si ho prižij.

S láskou pro tebe napsala Zrzka, která tentokrát nekreslila :o)

10.10.2010

Ahoj Zrzko
děkuju ti za tvůj mejlík…slzy mi začaly téct, ještě než jsem se dostala k meditaci…a díky za ni…
dostala jsem teď dar…jsem na pár měsíců pracovně v zahraničí … a už vím proč…

tobě ještě jednou dík za slova ze srdíčka
měj se báječně
Lenka
10.10.2010

Ahoj Zrzko,
mám pocit, že už s od té doby, co jsem Ti posílala první mejlík, trošinku poznaly…Zítra odjíždím z Belgie a tak se trochu ohlížím ty tři měsíce zpátky…a znovu jsem si přečetla naši korespondenci…a co jsem řešila…
Jestli se něco změnilo? Tak to se teprve ukáže, myslím, že jsem makala jako divá…a na otevření srdíčka popracovala…

Co mě ovšem dohnalo a ukázalo se jako akutnější k řešení, byly nevyřešené věci ohledně mojí práce (vztahy s kolegy, můj pohled na priority, ocenění práce…) a, jak jsem se mylně domnívala ,rozpor mezi mojí „duchovní“ cestou a ryze technickým a pragmatickým povoláním.  
Ocitla jsem se v podobné situaci jako doma, nevydýchala to (mj. ten pocit nepochopení a neuznání)… a přivodila si úraz – spadla jsem s kolem a na kolo. Naštěstí nic zlomeného, jen hodně natlučená levá noha (ještě není úplně v pohodě) a nucené zastavení.

A najednou jsem ta zrcadla viděla a nebylo mi ze sebe moc dobře. A taky mi seplo – nikoliv mé „dva životy“, ale opravdu poctivě žít „mé pravdy“ opravdu každý den a každou minutu, Právě tehdy, když něco drhne, neutíkat od toho, ale pořádně se podívat, hned! Být opravdu poctivá sama k sobě a taky dát si čas, na všechno! Nepředbíhat sama sebe, mít ráda svou“ nedokonalost“, prostě to co a jak jsem právě teď, nešponovat sebe a tím ani druhé. UFF UFF. dalo by se psát dlouho…nebudu, zatím na tom ještě pracuju…

Díky NETu jsem taky za tu dobu nasosala spoustu inspirace a poznala pár nových úžasných lidiček, včetně Tebe 🙂 a dostala i některé dary…

Tak teď s odjezdem doufám, že mi vydrží jasný pohled a motivace….a klid…

Tak zatím se měj báječně, užívej adventní čas a někdy zase ahoj
Lenka-Amenta

29.11.2010

Ahojíček Amentko,

děkuji za zprávičky o tobě…..moc si toho vážím. Jde vidět, že jsi opravdu na sobě začala pracovat a že nacházíš sebe samu a to je skvělá zpráva….fakt mám radost. Ten klid o kterém píšeš, je pro tebe a vlastně pro každého velice důležitý….jen v klidu, kdy se ti podaří ztišit vnitřní hlasy a myšlenky uslyšíš hlas svého vyššího já…. držím ti palůšky a těším se na další zprávičky o Tobě.

Měj se a směj se ….. Tvá Zrzka

29.11.2010

Milá Zrzko,

tak jsem se rozepsala, až mi vypršel čas, takže budu stručnější. Prosím mohla by ses na mě podívat AK, na oblast partnerství a přijetí vlastního ženství?

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama