Vyberte si prsten a zjistěte o sobě něco víc

Každá žena má alespoň jeden prstýnek. Některé představitelky něžného pohlaví prsteny přímo sbírají. Jedny dávají přednost něžným zlatým ozdůbkám, zatímco jiné si potrpí na masivní stříbrné prsteny nebo zas drahou, elegantní bižuterii.

To, čemu každá z nich dává při výběru prstenu přednost, může leccos povědět o nich samotných.

Zkuste si na obrázku vybrat prstýnek, který se vám nejvíce líbí. Můžete si pak přečíst, co vaše volba prozradila.

Prsten číslo 1

Takovému druhu prstenu dávají přednost lidé hrdí a přímí. Jsou otevření a nebojí se říci přímo svůj názor. Pokud se snad někoho dotknou, umějí se omluvit. Bývají to velmi milé, hovorné ženy beze stopy nějaké povýšenosti. Jsou zkrátka takové, že si neberou servítky a když je někdo nezaujme, dají to bez urážky najevo. Jestliže se jim někdo zalíbí, umějí ho naopak dokonale okouzlit. Přátelé je milují a muži zbožňují.

Prsten číslo 2

Osoba romantická a skutečně velmi ženská, to říká volba tohoto prstenu. Vše, o čem snívá, se jí splní. Je půvabná a graciézní. Společnost ji miluje pro její věčný úsměv. Partner takové ženy si může libovat, neboť je to skvělá hospodyně a ideální milenka. Svou něžnost a ženský styl projevuje nejen chováním, ale i výběrem oblečení či úpravou domácnosti.

Prsten číslo 3

Prstýnek s roztomilým koťátkem signalizuje laskavou povahu, která vyjde s každým. V přítomnosti této ženy se lidé cítí lehce a přirozeně, dokonce je opouští bolení hlavy a jiné bolístky. Jsou to ženy energické, ochotné pomáhat a podpořit. S překážkami si v životě poradí snadno, nemají sklon fňukat a propadat trudnomyslnosti. Jsou obětavé, přátelské a veselé.

Prsten číslo 4

Ženy, které zvolily tento prsten, mívají nezapomenutelný pohled tygřice. Jsou to silné povahy a bohaté duše. Nikdy nezapomenou podraz nebo nevěru. Samy by se k ničemu podobnému nikdy nesnížily a z duše opovrhují každým, kdo se zrady dopustí. Stejně tak nesnášejí drby a intriky. Jejich důvěru není snadno získat, ale kdo ji má, získá obětavého, vlídného a oddaného přítele. Nemusí se bát pomluv a klepů a jeho důvěra nebude nikdy zklamána.

Prsten číslo 5

Pozitivita vyzařující z žen, které si vyberou tento prsten, by nejspíš vystačila pro celý svět. Září jako sluníčko a dovedou se radovat z každé maličkosti. Rozzáří každou místnost, do které vkročí, rozsvítí i sebechmurnější prostor a všem dodají dobrou náladu. Jsou upřímné, mají romantické sklony a svého partnera hýčkají se vší něžností, které jsou schopny. V jejich blízkosti je vždycky plno porozumění a harmonie. Zapadnou skvěle do každého týmu.

Prsten číslo 6

Okolí si těchto žen považuje pro jejich schopnost najít správné řešení každé situace. Jejich rady bývají vždycky správné a jejich odhad přesný. Proto je přátelé vyhledávají se žádostí o pomoc. Jsou to ženy klidné a vyvážené povahy, dobře se ovládají a zvládnou každou překážku. Jako partnerky jsou věrné, vnímavé a pozorné. Vždycky elegantní a skvěle upravené.

Zdroj: https://www.pronaladu.cz/

Zkuste si na obrázku vybrat prstýnek, který se vám nejvíce líbí. Můžete si pak přečíst, co vaše volba prozradila.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama