Rezonátor – životabudič

Jsem vcelku pozorovatel a tak mi neuteklo ani to, že někteří lidi se snaží před tím, co jsem popsala tak nějak utéct a přestávají stát nohama na zemi a lítají někde v dimenzích, které se mi zdají již tak nějak slušně řečeno „ujeté“… mám na mysli „fanatismus“ spojený s duchovnem. Tito lidé jsou zralí, aby padli do rukou pánů CHOCHOLOUŠKŮ v zařízeních, kde se navlékají svěrací kazajky :o).

Narodili jsme se sem na matičku Zem, do této doby, ve které máme něco pochopit, máme si zde něco odžít. Razím myšlenku…“mít nohy pevně na zemi a hlavu v oblacích“.

Tyto výše popsané okolnosti, mě přiměly po delší době vzít do ruky centropen a pastelky a nakreslit rezonátor, který by měl fungovat právě na podporu zharmonizování čaker a jako energetický doping, který současně ty co lítají bude stahovat zpět na zem a ty co je život tak nějak nebaví, povytáhnout jejich hlavu a myšlenky do výšin.

Už kdysi jsem nakreslila rezonátor „čakrový strom“ a „anděl strážný“, který se mezi lidi šíří, tak věřím, že i tento nový rezonátor, který si dovolím nazvat „životabudič“ bude nám všem nápomocný a svůj účel, se kterým jsem jej kreslila naplní.

Tyto obrázky jsou nastaveny tak, že není potřeba originál a dostačující je jejich barevný tisk. V případě, že si jej vytisknete černobíle, pak si tento obrázek vybarvěte podle vašich představ a cítění. Když už si obrázek vytisknete barevně, můžete se přesvědčit o jeho energii tak, že nad obrázek přibližně 5 až 10 cm přiložíte otevřenou dlaň a vnímáte energie, které z obrázku proudí…..už když přiložíte ruku k monitoru, tak pocítíte jeho sílu. Někdo ji může vnímat jako teplo, jiný jako chlad, další jako brnění, nebo štipkání….každý tyto energie vnímáme jinak.

Použití:

1. Můžete si jej dát pod matraci, nebo postel do oblasti kde se nachází vaše srdeční čakra.

2. Můžete si jej složit a mít jej u sebe v kapse, v kabelce.

3. Můžete si jej nechat na ploše vašeho monitoru

4. Můžete si ho dát kamkoliv, kde cítíte a máte potřebu ho mít.

Přeju vám všem, aby obrázek, který jsem kreslila s láskou a z potřeby toho co už dlouho cítím, vám posloužil přesně podle toho, co zrovna  potřebujete. Každý z nás potřebuje energii, chuť do života a stát nohama na zemi s hlavou v oblacích.

Mějte se a smějte se……..s láskou

Vaše Zrzka

30.8.2014

Vaše komentáře

Reklama