MÁM V SOBĚ MNOHO NEDŮVĚRY

Rad bych se vas zeptal co byste mi poradila proti neustale unave, jsem unaveny a nic edokazu delat dlouhou dobu. TAke bych se rad zeptal zda byste byla tak hodna a podivala se na moji pricinu neschopnosti si najit partnerku, je mi 33 let a nejdelsi vztah byl 1.5 roku. Mam v sobe mnoho neduvery a pristupujuji k zenam velmi opatrne a vsimam si vsech malickosti, ktere me nakonec trenba i odradi. Toto jsem nemel porad, ale ziskal jsem to na zaklade mych zkusenosti .

Predem vam moc dekuji a preji vam krasny nicim neruseny den.

S pozdravem Jiri

26.8.2011

Ahojíček Jirko,

Díky za návštěvnost našich stránek, jsem moc ráda, že i muži si k nám našli cestičku a taky díky za tvou důvěru se kterou se na mě obracíš. Jistě sis všiml, že ti tykám….tykačka je pro mě důležitá, protože moje slova jdou od srdíčka do srdíčka….nemusím se hlídat ve slovech….tak jestli to bude možné i z tvé stránky budu ráda, když si budeme tykat.

Takže co se mi zakreslilo:

Jirko….ta tvoje únava pochází z nedostatku chuti do života…ty v současné době nemáš cíle, které by tě hnali dopředu a byli by pro tebe motorkem….Sice se mi nezakreslilo to o čem teď budu psát, ale hned po přečtení mailu mi prolétla hlavou borolioza. Nemusí to být ta co se v krvi ukáže, ale zapouzdřená borolka je taky pěkný prevít a vím o čem mluvím. Je to už pár let, so jsem jela za Grev jen tak na pokec a když jsem jí popisovala jak jsem furt ospalá a unavená…tak mě přeměřila (najdeš tuto metodu pokud ji neznáš v sekci ALTERNATIVNÍ METODY  v článku DETOXIKACE) skrytou boroliozu. Nasadila mi kapičky …první tři dny byla únava ještě horší, ale čtvrtý den jsem si připadala jako by do mě někdo nalil život a fakt jsem pookřála a cítila v sobě zase tu divokost. Takže nic není náhoda, ani to, že mi to u tebe proběhlo hlavou…mrkni na to a pokud najdeš v blízkosti nějakého měřiče…tak se pro jistotu nechej změřit. Já jsem taky nechápala kde se to ve mně mohlo vzít, když jsem klíště měla naposledy ve 13 letech…ale borolku jsem měla.

A protože všechno souvisí se vším

tak ta chuť do života souvisí i s tím problémem co jsi mi psal o ženách a vztazích. Když je člověk zamilovaný, tak pro něho nic není problém, 24 hodin za den je pro něj málo…potřeboval by aby den měl aspoň 48 hodin…no zkrátka…. Láska je láska…. Ta dělá divy a je tím nejvýkonnějším motorem a inspirací a motivací v našem životě. Nojo,  ale proč ty máš problém? Tak podle toho co se mi zakreslilo… máš blok v první čakře a tento blok se odráží od tvého dětství… máš v sobě strachy, které si neseš z rodiny ve které jsi vyrůstal, možná jsi byl svědkem hádek tvých rodičů a máš podvědomí strach, že tak bys mohl dopadnout i ty….a tak nedáváš prostor svému srdci…ale hledáš detaily… a tzv. muchy na partnerkách. Navíc se mi u tebe zakreslilo zraněné srdíčko plné střepů a bolesti…Jirko… ta která ti ublížila…. To už je minulost…odpusti jí i sobě…a propusti ji jednou pro vždy ze svého života…i ona je brzdou pro tvé nové vztahy. Díky té bolesti v srdci máš i problém s komunikací…jsi opatrný na slovíčko… bojíš se říct miluji tě… bojíš se nové bolesti…. Ty strachy které v sobě hýčkáš se pak jen zrealizují…. Myšlenka je opravdu silná a pokud na stránkách čteš tak znáš můj názor na to negativní myšlenky …jakou ty mají sílu k realizaci. Tvoje intuice… máš ji velkou, ale neposloucháš ji…. Rozum vítězí nad srdíčkem i intuicí….  Duchovno se mi u tebe zakreslilo jako rostoucí…nalézáš své pravdy … ale ještě pořád potřebuješ tak trošku důkazy, že něco existuje…. ale i tak se u tebe dá hovořit o tom, že máš svou víru ať už je to v cokoliv, tak ty věříš.

Co ti poradit Jirko… snad jen…důvěřuj sobě, svému srdci a neměl strach z lásky, neměj strach lásku dát i si ji od druhého vzít…. Co dáváme to se nám vrací zpátky a několikanásobně…. Takže neboj se a žij se srdíčkem na dlani…miluj svou ženu takovou jaká je…nechtěj ji měnit…nikdo nejsme bez chyby…i ty máš své mouchy… a to co ti na partnerce nejvíc vadí…to je jen tvůj odraz v zrcadle.

Měj se a směj se Jirko….smích otevírá srdíčka…tak to svoje otevři a nech proudit lásku tam i zpět…a uvidíš jak únava zmizne…jen co se ti do srdíčka zatoulá nějaká krásná tulačka vesmíru.

S láskou……tvá Zrzka

29.8.2011

Vaše komentáře

Reklama