Květen - SRDCE 

V měsíci květnu je nejslabším orgánem srdce. Srdce nikdy neodpočívá a projdou jím hektolitry krve. Výstupním orgánem srdce je jazyk. Srdce je mateřským orgánem pro tepenný systém.

 

Před selháním srdce ochrání kari

 

Příjemnými emocemi je radost. Při poruchách srdečního svalu se emoce mění, pak cítíme strach, smutek, prázdnotu, úzkost až do pocitu bezvýchodnosti a "vyhoření".

Na úrovni fyzické pociťujem bušení srdce, tlaky na hrudi, nepravidelnost rytmu, bodání u srdce atd. Další příznaky slabosti srdce je špatný stav zubů moudrosti, červený nos, bolesti v podpaží, drobné žilky na nose, bradavice na nose, namodralý jazyk a další.

Srdce poškozuje : kouření, záření, stresy, nošení mobilů na krku, obezita, nedostatek pohybové aktivity, přejídání, zbytečné a plané řečnění.

Srdce posiluje : zpěv, červená barva na oblečení a potravinách, radost a aktivita,ostré potraviny povzbuzují krevní oběh, hořké potraviny, sprcha vlažnou vodou, otužovaní, ale hlavně pozitivní pohled na svět :-) A první pozitivní zráva je, že se na srdci nevyskytuje rakovina! :-)

 

Takže přeji všem hodně radosti a pozitivních emocí :-)

S láskou Grev

 

 

 

 

 

 

 

 • Vaše reakce z FB

  •  

   Jiřina Hudecová‎...děkuji za dobré rady a dodávám,že jedním z příjemných léků je i ferromalachitové víno z lékárny /dr. Hoffman/,které rozproudí krev a uvolní místa,kde dochází k městnání ♥

   Před 6 hodinami ·  ·  2 lidem

  •  

   Jiřina Hudecová‎...právě jsem si vzpomněla na další účinnou očistu ,která je pro mě a mé přátele už běžnou : na jazyku se projeví různé tělesné i psychické problémy formou povlaků,stačí vzít do úst asi půl dl olivového oleje a tak dlouho převalovat,až se změní v pěnu.Je nutné vyplivnout,obsahuje spoustu toxinů - je to léčba zpětnou vazbou ♥

   Před 3 hodinami ·  ·  1 osoba

  •  

   Jana Slováčkováano,souhlas....

   Před 3 hodinami · 

 nahrávám...